Kobo Professional

PERFECT BLENDER

Gąbka do makijażu CZARNA ŁEZKA 1szt.

EAN
5907747318489
Gąbka do makijażu PERFECT BLENDER wykonana jest z materiału o innowacyjnej, wyjątkowo miękkiej strukturze ULTRA SOFT TOUCH. Zapewnia równomierną aplikację i nie wchłania nadmiernej ilości kosmetyków. Multizadaniowy produkt doskonale sprawdzi się do nałożenia podkładu, różu, bronzera, rozświetlacza oraz pudru bez pozostawiania smug i plam, dzięki czemu...
24,99 zł
1 szt. 1 szt. / 24,99 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Gąbka do makijażu PERFECT BLENDER wykonana jest z materiału o innowacyjnej, wyjątkowo miękkiej strukturze ULTRA SOFT TOUCH.

Zapewnia równomierną aplikację i nie wchłania nadmiernej ilości kosmetyków. Multizadaniowy produkt doskonale sprawdzi się do nałożenia podkładu, różu, bronzera, rozświetlacza oraz pudru bez pozostawiania smug i plam, dzięki czemu makeup będzie wyglądał naturalnie i estetycznie. Kształt spłaszczonej łezki zwiększa powierzchnię aplikacyjną gąbki, co pozwala na szybkie i dokładne rozprowadzenie kosmetyków.

Stożkowe zakończenie umożliwia precyzyjne nałożenie produktów w okolicach oczu i nosa. Dla uzyskania najlepszego efektu przed użyciem zmocz gąbkę, odciśnij nadmiar wody i aplikuj kosmetyki ruchem stemplująco-wtłaczającym.

PERFECT BLENDER nie zawiera lateksu dzięki czemu może być stosowany do wrażliwej skóry.

Wygodne opakowanie umożliwia higieniczne przechowywanie suchej gąbki.

Kobo Professional

Gąbka do makijażu CZARNA ŁEZKA 1szt.

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe