(0)
heart icon

AA BABY SOFT Krem Kojący Przeciw Odparzeniom 75 ml

5900116063799
Zadbaj o delikatną skórę Twojego maluszka już od pierwszych dni życia. AA BABY soft to program pielęgnacyjny oparty na sprawdzonych formułach z emolientami, które pomagają zachować odpowiednie nawilżenie i natłuszczenie wrażliwej skóry dziecka każdego dnia. Krem przeciw odparzeniom z cynkiem doskonale sprawdzi się pod pieluszką, ponieważ: pozostawia delikatn...

AA heart icon
BABY SOFT Krem Kojący Przeciw Odparzeniom 75 ml

5900116063799
(0)

19.99 zł

23.99 zł

4.00 zł taniej, oszczędzasz 17%

75 ml 1 ml / 0.27 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot

Zadbaj o delikatną skórę Twojego maluszka już od pierwszych dni życia. AA BABY soft to program pielęgnacyjny oparty na sprawdzonych formułach z emolientami, które pomagają zachować odpowiednie nawilżenie i natłuszczenie wrażliwej skóry dziecka każdego dnia. Krem przeciw odparzeniom z cynkiem doskonale sprawdzi się pod pieluszką, ponieważ: pozostawia delikatną warstwę ochronną, dobrze izoluje skórę, chroniąc ją przed odparzeniami i podrażnieniem, zabezpiecza skórę przed utratą wilgoci, poprawia natłuszczenie skóry.

 

Sprawdzony skład: tlenek cynku, emolienty, olejki roślinne, składniki o działaniu nawilżającym, witamina E.

 • Zadbaj o delikatną skórę Twojego maluszka już od pierwszych dni życia. AA BABY soft to program pielęgnacyjny oparty na sprawdzonych formułach z emolientami, które pomagają zachować odpowiednie nawilżenie i natłuszczenie wrażliwej skóry dziecka każdego dnia. Krem przeciw odparzeniom z cynkiem doskonale sprawdzi się pod pieluszką, ponieważ: pozostawia delikatną warstwę ochronną, dobrze izoluje skórę, chroniąc ją przed odparzeniami i podrażnieniem, zabezpiecza skórę przed utratą wilgoci, poprawia natłuszczenie skóry.

   

  Sprawdzony skład: tlenek cynku, emolienty, olejki roślinne, składniki o działaniu nawilżającym, witamina E.

 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %