(0)
heart icon

ARTISTE MAKE UP BEAUTY & STYLE Pędzel Do Różu 1 szt.

5902841390850
Pędzel do różu D03 Artiste charakteryzuje się wygodnym kształtem oraz miękkim i gęstym włosiem. Przeznaczony jest do aplikacji różu na twarzy. Dokładnie i równomierne rozprowadza kosmetyk. Odpowiednio wyprofilowany i ścięty kształt włosia umożliwia dokładną aplikację bez pozostawiania smug. Łatwy w utrzymaniu czystości i użytkowaniu. Stanowi niezastąpione a...

15.19 zł

16.99 zł

1.80 zł taniej, oszczędzasz 11%

1 szt. 1 szt. / 15.19 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Pędzel do różu D03 Artiste charakteryzuje się wygodnym kształtem oraz miękkim i gęstym włosiem. Przeznaczony jest do aplikacji różu na twarzy. Dokładnie i równomierne rozprowadza kosmetyk. Odpowiednio wyprofilowany i ścięty kształt włosia umożliwia dokładną aplikację bez pozostawiania smug. Łatwy w utrzymaniu czystości i użytkowaniu. Stanowi niezastąpione akcesorium do wykonywania każdego rodzaju makijażu.
 • Pędzel do różu D03 Artiste charakteryzuje się wygodnym kształtem oraz miękkim i gęstym włosiem. Przeznaczony jest do aplikacji różu na twarzy. Dokładnie i równomierne rozprowadza kosmetyk. Odpowiednio wyprofilowany i ścięty kształt włosia umożliwia dokładną aplikację bez pozostawiania smug. Łatwy w utrzymaniu czystości i użytkowaniu. Stanowi niezastąpione akcesorium do wykonywania każdego rodzaju makijażu.
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %