Babuszka Agafia

Pasta Do Zębów z Miodem i Propolisem 85 g

EAN
4743318102306
Eurobio Lab to wschodnioeuropejski producent kosmetyków opartych na naturalnych i organicznych składnikach. Receptury Babuszki Agafii to linia kosmetyków oparta na staranie wyselekcjonowanych Syberyjskich ziołach.   Pasta do zębów Taiga Honey and Propolis Healthy Gums. Pasta do zębów Babuszki Agafii jest oparta na mieszance organicznych ekstraktów z...
Cena promocyjna 10,59 zł Normalna cena 12,99 zł
2.4 zł taniej, oszczędasz 18%
85 g 1 g / 0,12 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Eurobio Lab to wschodnioeuropejski producent kosmetyków opartych na naturalnych i organicznych składnikach. Receptury Babuszki Agafii to linia kosmetyków oparta na staranie wyselekcjonowanych Syberyjskich ziołach.

 

Pasta do zębów Taiga Honey and Propolis Healthy Gums. Pasta do zębów Babuszki Agafii jest oparta na mieszance organicznych ekstraktów z miodu i propolisu, a także organicznego ekstraktu z szałwii z Tajgi. Mieszanka tych składników delikatnie dba o to, aby dziąsła były czyste i zdrowe. Pasta jest bez fluoru, ale za to na wysokich miejscach znajdują się składniki naturalne.

 

Pasta do zębów z Miodem z Tajgi i Propolisem – Zdrowe dziąsła posiada certyfikaty: Ecocert Cosmos Natural i Vegan.

Certyfikat ECOCERT oznacza, że w produkcie nie ma syntetycznych substancji zapachowych i barwiących, silikonów, parafiny i innych składników ropopochodnych. COSMOS Natural oznacza, że w produkcie znajduje się minimum 95% składników naturalnego pochodzenia.

Babuszka Agafia

Pasta Do Zębów z Miodem i Propolisem 85 g

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe