BAKALLAND

Ba!

Baton Żurawina Pomarańcza 40 g

EAN
5900749610889
W ramach dodatkowego wsparcia dla Ukrainy przygotowaliśmy specjalną linię batonów, z której cały zysk zostanie przeznaczony na pomoc uchodźcom za pośrednictwem organizacji „ HELP FOR UKRAINE”. Batony w opakowaniach w kolorach ukraińskiej flagi powstały na bazie naszego najpopularniejszego produktu – baton żurawinowo pomarańczowy, oryginalnej propozycji,...
1,99 zł
40 g 1 g / 0,05 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

W ramach dodatkowego wsparcia dla Ukrainy przygotowaliśmy specjalną linię batonów, z której cały zysk zostanie przeznaczony na pomoc uchodźcom za pośrednictwem organizacji „ HELP FOR UKRAINE”.

Batony w opakowaniach w kolorach ukraińskiej flagi powstały na bazie naszego najpopularniejszego produktu – baton żurawinowo pomarańczowy, oryginalnej propozycji, która intryguje połączeniem żurawiny i aromatycznej pomarańczy. Suszona żurawina jest cenionym składnikiem współczesnej diety. Niesamowicie bogata w błonnik pokarmowy w połączeniu z nutą pomarańczy i aromatycznych zbóż tworzy pożywną, ale przede wszystkim smaczną przekąskę. Baton zbożowy z żurawiną oraz pomarańczą Bakalland BA! jest doskonałą alternatywą dla niezdrowych przekąsek. Recepturę stworzyliśmy z najwyższej jakości żurawiny oraz doskonałych polskich zbóż. Suszona żurawina znajduje się w TOP 5 najbardziej popularnych bakalii w Polsce oraz na świecie, w formie batonu zbożowego żurawina i pomarańcza Bakalland BA! może być świetną przekąską w ciągu dnia. Dodatkowo z receptury usunęliśmy niepożądane składniki jak syrop glukozowy, czy tłuszcze utwardzone. W zamian dostarczając energii z polskich zbóż i bakalii. Tak zdrowa przekąska jest doskonałym pomysłem na drugie śniadanie, które dostarczy ci energii na cały dzień!

BAKALLAND

Baton Żurawina Pomarańcza 40 g

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe