Beaphar

NATURE

Karma Dla Świnki Morskiej Pełnoporcjowa 1 szt.

EAN
8711231101795
Witamina C jest wyjątkowo istotna nie tylko dla ludzi, ale także świnek morskich. Nie są w stanie samodzielnie jej syntetyzować i dlatego karma, którą się im podaje, powinna być w nią bogata. Karma Nature Beaphar 750 g charakteryzuje się nie tylko dużą zawartością tej życiodajnej witaminy, ale także zróżnicowanym składem złożonym z blisko trzydziestu...
15,88 zł
1 szt. 1 szt. / 15,88 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Witamina C jest wyjątkowo istotna nie tylko dla ludzi, ale także świnek morskich. Nie są w stanie samodzielnie jej syntetyzować i dlatego karma, którą się im podaje, powinna być w nią bogata. Karma Nature Beaphar 750 g charakteryzuje się nie tylko dużą zawartością tej życiodajnej witaminy, ale także zróżnicowanym składem złożonym z blisko trzydziestu gatunków traw i ziół. Decydując się na ten produkt, zaserwujesz swojemu pupilowi to, co dla niego najlepsze.

produkty pochodzenia roślinnego (siano z tymotki łąkowej 49%, cykoria 5%, siano łąkowe 10%, inulina 0,2%, yucca schidigera 0,05%, ekstrakt z pestek winogron 0,01%), roślinne ekstrakty białkowe, nasiona, owoce (jabłko 5%), minerały, drożdże, oleje i tłuszcze, glony (spirulina 0,01%).

Beaphar

Karma Dla Świnki Morskiej Pełnoporcjowa 1 szt.

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe