(0)
heart icon

BEAUTE MARRAKECH Olej Avokado 30 ml

5903351781329
Nierafinowany i tłoczony na zimno zachowuje bogactwo witamin z grupy B,C,D,E i H, które dobroczynnie i kompleksowo dbają o piękny i zdrowy wygląd skóry.Skutecznie spowalnia procesy starzenia skóry. Skutecznie spowalnia procesy starzenia skóry.Delikatnie wygładza istniejące zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. doskonale nawilża i chroni przed nadmierną ...

10.69 zł

12.99 zł

2.30 zł taniej, oszczędzasz 18%

30 ml 1 ml / 0.36 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Nierafinowany i tłoczony na zimno zachowuje bogactwo witamin z grupy B,C,D,E i H, które dobroczynnie i kompleksowo dbają o piękny i zdrowy wygląd skóry.Skutecznie spowalnia procesy starzenia skóry. Skutecznie spowalnia procesy starzenia skóry.Delikatnie wygładza istniejące zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. doskonale nawilża i chroni przed nadmierną utratą wody. Pomaga łagodzić podrażnienia i stany zapalne dlatego można go używać bezpośrednio po goleniu, lub depilacji. Odpowiedni do każdego rodzaju skóry. Szczególnie dla skóry suchej, naczynkowej, wrażliwej i dojrzałej.
 • Nierafinowany i tłoczony na zimno zachowuje bogactwo witamin z grupy B,C,D,E i H, które dobroczynnie i kompleksowo dbają o piękny i zdrowy wygląd skóry.Skutecznie spowalnia procesy starzenia skóry. Skutecznie spowalnia procesy starzenia skóry.Delikatnie wygładza istniejące zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. doskonale nawilża i chroni przed nadmierną utratą wody. Pomaga łagodzić podrażnienia i stany zapalne dlatego można go używać bezpośrednio po goleniu, lub depilacji. Odpowiedni do każdego rodzaju skóry. Szczególnie dla skóry suchej, naczynkowej, wrażliwej i dojrzałej.
 • Persea Gratissima Oil
 • 5

  1 opinia

  (0)
  (0)
  5
  100 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %

  Tuttiki

  (0)

  Jestem wielką zwolenniczką tego rodzaju olejków i ten również nie zawiódł. Na ogół używam na włosy, ale również dodaję do balsamów, zwłaszcza przeznaczonych do partii ciała, gdzie skóra jest szczególnie cienka. Świetnie nawilża.