(0)
heart icon

BEAUTE MARRAKECH Glinka Rhassoul 150 ml

5903351781121
GLINKA RHASSOUL W PUDRZE DO CERY NORMALNEJ I TŁUSTEJ Glinka marokańska jest bogata w magnez, krzem, potas, wapń, żelazo, glin, miedź, lit, cynk , posiada właściwości myjące i odtłuszczające. Zapobiega wysuszaniu się i łuszczeniu skóry, poprawia jej elastyczność i strukturę. Działa matująco i odświeżająco. Doskonale pielęgnuje wrażliwą i trądzikową skórę. M...

14.99 zł

150 ml 1 ml / 0.10 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
GLINKA RHASSOUL W PUDRZE DO CERY NORMALNEJ I TŁUSTEJ Glinka marokańska jest bogata w magnez, krzem, potas, wapń, żelazo, glin, miedź, lit, cynk , posiada właściwości myjące i odtłuszczające. Zapobiega wysuszaniu się i łuszczeniu skóry, poprawia jej elastyczność i strukturę. Działa matująco i odświeżająco. Doskonale pielęgnuje wrażliwą i trądzikową skórę. Można ją stosować jako środek do mycia ciała, twarzy, a także jako maseczki.
 • GLINKA RHASSOUL W PUDRZE DO CERY NORMALNEJ I TŁUSTEJ Glinka marokańska jest bogata w magnez, krzem, potas, wapń, żelazo, glin, miedź, lit, cynk , posiada właściwości myjące i odtłuszczające. Zapobiega wysuszaniu się i łuszczeniu skóry, poprawia jej elastyczność i strukturę. Działa matująco i odświeżająco. Doskonale pielęgnuje wrażliwą i trądzikową skórę. Można ją stosować jako środek do mycia ciała, twarzy, a także jako maseczki.
 • Maroccan Lava Clay
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %