20-26.09 • DARMOWA DOSTAWA przy zakupach za min. 49 zł z kategorii ogród Wpisz kod: NATURA •  Sprawdź produkty ››

Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

Beauty Formulas HEMP BEAUTY Serum Do Twarzy 30 ml

5012251013079
Lekkie i jedwabiste serum, stworzone aby zapewnić skuteczne nawilżenie na całej twarzy. Kombinacja aktywnych nawilżaczy skóry i organicznego oleju konopnego odżywia skórę, pozostawiając uczucie miękkości i elastyczności. Pojemność: 30 ml. Z organicznym olejem konopnym. Przyjazne dla wegan. UWAGI: Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii. Unikaj kontaktu z oczami. W...

Beauty Formulas heart icon
HEMP BEAUTY Serum Do Twarzy 30 ml

5012251013079
Rated 0 stars out of 5
(0)

11.59 zł

13.99 zł

2.40 zł taniej, oszczędzasz 17%

30 ml 1 ml / 0.39 zł

 • Darmowa dostawa od 199 zł
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Lekkie i jedwabiste serum, stworzone aby zapewnić skuteczne nawilżenie na całej twarzy. Kombinacja aktywnych nawilżaczy skóry i organicznego oleju konopnego odżywia skórę, pozostawiając uczucie miękkości i elastyczności. Pojemność: 30 ml. Z organicznym olejem konopnym. Przyjazne dla wegan. UWAGI: Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii. Unikaj kontaktu z oczami. W przypadku dostania się produktu do oczu przemyj czystą ciepłą wodą. Jeśli wystąpi podrażnienie, przerwij stosowanie. Jeśli objawy będą się utrzymywać, zasięgnij porady lekarza. Nie nakładaj na pękniętą lub uszkodzoną skórę. Tylko do użytku zewnętrznego. Trzymaj poza zasięgiem dzieci. SPOSÓB UŻYCIA: Z głowicą pompki skierowaną w dół, wydozuj 2-3 pompki serum na opuszki palców i używając delikatnych, okrężnych ruchów masuj twarz i szyję aż do całkowitego wchłonięcia. Stosuj codziennie jako część Twojej rutyny pielęgnacyjnej.
 • Lekkie i jedwabiste serum, stworzone aby zapewnić skuteczne nawilżenie na całej twarzy. Kombinacja aktywnych nawilżaczy skóry i organicznego oleju konopnego odżywia skórę, pozostawiając uczucie miękkości i elastyczności. Pojemność: 30 ml. Z organicznym olejem konopnym. Przyjazne dla wegan. UWAGI: Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii. Unikaj kontaktu z oczami. W przypadku dostania się produktu do oczu przemyj czystą ciepłą wodą. Jeśli wystąpi podrażnienie, przerwij stosowanie. Jeśli objawy będą się utrzymywać, zasięgnij porady lekarza. Nie nakładaj na pękniętą lub uszkodzoną skórę. Tylko do użytku zewnętrznego. Trzymaj poza zasięgiem dzieci. SPOSÓB UŻYCIA: Z głowicą pompki skierowaną w dół, wydozuj 2-3 pompki serum na opuszki palców i używając delikatnych, okrężnych ruchów masuj twarz i szyję aż do całkowitego wchłonięcia. Stosuj codziennie jako część Twojej rutyny pielęgnacyjnej.
 • Aqua (Water), Glycerin, Erythritol, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Parfum (Fragrance), Polyacrylate Crosspolymer-6, Phenoxyethanol, Ethylexylglycerin, (Parfum contains: Linalool, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Geraniol)
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %