Wyjątkowe zapachy nawet 80% taniej  •  Sprawdź ››

Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

BEBBLE Krem Do Twarzy 50 ml

3800002300941
Zadbaj o skórę twarzy swego dziecka. Policzki, nos i uszy są najbardziej narażone na kontakt z promieniami słonecznymi. Krem dzięki naturalnym olejkom dokładnie nawilża i zmiękcza delikatną skórę dziecka. Naturalne składniki kremu: wyciąg z marchwi - głęboko wnika i zmiękcza skórę w przypadku oparzeń słonecznych. Wysoka zawartość retinolu utrzymuje skórę mię...

BEBBLE heart icon
Krem Do Twarzy 50 ml

3800002300941
Rated 0 stars out of 5
(0)

6.99 zł

7.99 zł

1.00 zł taniej, oszczędzasz 13%

50 ml 1 ml / 0.14 zł

 • Darmowa dostawa od 199 zł
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Zadbaj o skórę twarzy swego dziecka. Policzki, nos i uszy są najbardziej narażone na kontakt z promieniami słonecznymi. Krem dzięki naturalnym olejkom dokładnie nawilża i zmiękcza delikatną skórę dziecka. Naturalne składniki kremu: wyciąg z marchwi - głęboko wnika i zmiękcza skórę w przypadku oparzeń słonecznych. Wysoka zawartość retinolu utrzymuje skórę miękką, jędrną i elastyczną; olej jojoba - wykazuje działanie przeciwzapalne i kojące. Skutecznie blokuje dostęp bakterii. Tworzy warstwę ochronną i dogłębnie nawlża; oliwa z oliwek - szybko wnika w skórę i ją nawilża dzięki tłuszczom nasyconym; olej ze słodkich migdałów - nawilża i wygładza skórę. Wspomaga procesy naprawcze skóry spierzchniętej i popękanej. W skład kremu wchodzą także: olej masła shea, olej słonecznikowy, olej sojowy, frakcjonowany olej kokosowy oraz witamina E.
 • Zadbaj o skórę twarzy swego dziecka. Policzki, nos i uszy są najbardziej narażone na kontakt z promieniami słonecznymi. Krem dzięki naturalnym olejkom dokładnie nawilża i zmiękcza delikatną skórę dziecka. Naturalne składniki kremu: wyciąg z marchwi - głęboko wnika i zmiękcza skórę w przypadku oparzeń słonecznych. Wysoka zawartość retinolu utrzymuje skórę miękką, jędrną i elastyczną; olej jojoba - wykazuje działanie przeciwzapalne i kojące. Skutecznie blokuje dostęp bakterii. Tworzy warstwę ochronną i dogłębnie nawlża; oliwa z oliwek - szybko wnika w skórę i ją nawilża dzięki tłuszczom nasyconym; olej ze słodkich migdałów - nawilża i wygładza skórę. Wspomaga procesy naprawcze skóry spierzchniętej i popękanej. W skład kremu wchodzą także: olej masła shea, olej słonecznikowy, olej sojowy, frakcjonowany olej kokosowy oraz witamina E.
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %