20-26.09 • DARMOWA DOSTAWA przy zakupach za min. 49 zł z kategorii ogród Wpisz kod: NATURA •  Sprawdź produkty ››

Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

BEBBLE Krem Pod Pieluszkę 60 ml

3800002300835
Dla noworodka każdy wpływ na środowisko jest stresujący. Aby pomóc małej osobie nawiązać relacje ze światem tak wygodnie, jak to możliwe, użyj kremu pieluszkowego Bebble Nappy Rash Cream dla dzieci. Unikalna formuła produktu została stworzona specjalnie dla skóry noworodka, która reaguje na wszelkie interakcje z naturą. Wysypka na pieluchy przestanie powodow...

BEBBLE heart icon
Krem Pod Pieluszkę 60 ml

3800002300835
Rated 0 stars out of 5
(0)

11.69 zł

12.99 zł

1.30 zł taniej, oszczędzasz 10%

60 ml 1 ml / 0.19 zł

 • Darmowa dostawa od 199 zł
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Dla noworodka każdy wpływ na środowisko jest stresujący. Aby pomóc małej osobie nawiązać relacje ze światem tak wygodnie, jak to możliwe, użyj kremu pieluszkowego Bebble Nappy Rash Cream dla dzieci. Unikalna formuła produktu została stworzona specjalnie dla skóry noworodka, która reaguje na wszelkie interakcje z naturą. Wysypka na pieluchy przestanie powodować dyskomfort dziecka i znacznie przyspieszy gojenie podrażnień. Każda wysypka, zaczerwienienie lub podrażnienie ustępuje łatwo i bezboleśnie. Obszar pieluchy, zgięcia łokci, pachy, kolana i inne obszary problematyczne nie będą już przeszkadzać dziecku i rodzicom. Ciesz się szczęśliwymi chwilami z życia dziecka i nie martw się drobiazgami.
 • Dla noworodka każdy wpływ na środowisko jest stresujący. Aby pomóc małej osobie nawiązać relacje ze światem tak wygodnie, jak to możliwe, użyj kremu pieluszkowego Bebble Nappy Rash Cream dla dzieci. Unikalna formuła produktu została stworzona specjalnie dla skóry noworodka, która reaguje na wszelkie interakcje z naturą. Wysypka na pieluchy przestanie powodować dyskomfort dziecka i znacznie przyspieszy gojenie podrażnień. Każda wysypka, zaczerwienienie lub podrażnienie ustępuje łatwo i bezboleśnie. Obszar pieluchy, zgięcia łokci, pachy, kolana i inne obszary problematyczne nie będą już przeszkadzać dziecku i rodzicom. Ciesz się szczęśliwymi chwilami z życia dziecka i nie martw się drobiazgami.
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %