20-26.09 • DARMOWA DOSTAWA przy zakupach za min. 49 zł z kategorii ogród Wpisz kod: NATURA •  Sprawdź produkty ››

Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

BEBBLE Ochronny Krem 50 ml

3800002301016
Unikatowa kombinacja naturalnych składników o działaniu ochronnym, kojącym i łagodzącym zabezpiecza delikatną skórę dziecka przed niską temperaturą i wiatrem. Wosk pszczeli - Tworzy ochronną barierę przed czynnikami zewnętrznymi. Witamina E - to jeden z najskuteczniejszych antyoksydantów. Jest niezbędna w utrzymywaniu elastyczności i witalności skóry. Reduku...

BEBBLE heart icon
Ochronny Krem 50 ml

3800002301016
Rated 0 stars out of 5
(0)

7.49 zł

7.99 zł

0.50 zł taniej, oszczędzasz 6%

50 ml 1 ml / 0.15 zł

 • Darmowa dostawa od 199 zł
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Unikatowa kombinacja naturalnych składników o działaniu ochronnym, kojącym i łagodzącym zabezpiecza delikatną skórę dziecka przed niską temperaturą i wiatrem. Wosk pszczeli - Tworzy ochronną barierę przed czynnikami zewnętrznymi. Witamina E - to jeden z najskuteczniejszych antyoksydantów. Jest niezbędna w utrzymywaniu elastyczności i witalności skóry. Redukuje niepożądane skutki działania słońca i spełnia dodatkowo rolę ochronną. D-pantenol - Znany również jako prowitamina B5, D-pantenol nadaje skórze miękkiego i gładkiego wyglądu. Alantoina -jest związkiem otrzymywanym z wyciągu z żywokostu. Posiada właściwości uzdrawiające i łagodzące oraz likwidujące przerost skóry. Ten ochronny krem zawiera również frakcjonowany olej kokosowy i olej słonecznikowy.
 • Unikatowa kombinacja naturalnych składników o działaniu ochronnym, kojącym i łagodzącym zabezpiecza delikatną skórę dziecka przed niską temperaturą i wiatrem. Wosk pszczeli - Tworzy ochronną barierę przed czynnikami zewnętrznymi. Witamina E - to jeden z najskuteczniejszych antyoksydantów. Jest niezbędna w utrzymywaniu elastyczności i witalności skóry. Redukuje niepożądane skutki działania słońca i spełnia dodatkowo rolę ochronną. D-pantenol - Znany również jako prowitamina B5, D-pantenol nadaje skórze miękkiego i gładkiego wyglądu. Alantoina -jest związkiem otrzymywanym z wyciągu z żywokostu. Posiada właściwości uzdrawiające i łagodzące oraz likwidujące przerost skóry. Ten ochronny krem zawiera również frakcjonowany olej kokosowy i olej słonecznikowy.
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %