20-26.09 • DARMOWA DOSTAWA przy zakupach za min. 49 zł z kategorii ogród Wpisz kod: NATURA •  Sprawdź produkty ››

Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

BEBBLE Żel Do Dziąseł 20 ml

3800002303133
Żel przynosi ulgę dziecku dzięki ziołowym ekstraktom oraz składnikom łagodzącym. Naturalne składniki żelu: wyciąg z rumianku - posiada właściwości przeciwzapalne; ekstrakt z szałwii - skutecznie łagodzi ból i działa przeciwzapalnie; ekstrakt z dzikiej róży - zawiera witaminę C, P, B, E, K oraz karoten, wspiera ograniczenie krwawienia i gojenie się ran oraz p...

BEBBLE heart icon
Żel Do Dziąseł 20 ml

3800002303133
Rated 0 stars out of 5
(0)

14.99 zł

20 ml 1 ml / 0.75 zł

 • Darmowa dostawa od 199 zł
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Żel przynosi ulgę dziecku dzięki ziołowym ekstraktom oraz składnikom łagodzącym. Naturalne składniki żelu: wyciąg z rumianku - posiada właściwości przeciwzapalne; ekstrakt z szałwii - skutecznie łagodzi ból i działa przeciwzapalnie; ekstrakt z dzikiej róży - zawiera witaminę C, P, B, E, K oraz karoten, wspiera ograniczenie krwawienia i gojenie się ran oraz pobudza reprodukcję komórek. Żel dzięki swej specjalnej formule pozbawiony jest środków farmakologicznych i jest bezpieczny w przypadku połknięcia przez dziecko. Produkt może być używany tak często, jak jest to potrzebne. Naturalne składniki słodzące oraz wyjątkowy owocowy smak sprawiają, że żel bardzo przyjemnie smakuje.
 • Żel przynosi ulgę dziecku dzięki ziołowym ekstraktom oraz składnikom łagodzącym. Naturalne składniki żelu: wyciąg z rumianku - posiada właściwości przeciwzapalne; ekstrakt z szałwii - skutecznie łagodzi ból i działa przeciwzapalnie; ekstrakt z dzikiej róży - zawiera witaminę C, P, B, E, K oraz karoten, wspiera ograniczenie krwawienia i gojenie się ran oraz pobudza reprodukcję komórek. Żel dzięki swej specjalnej formule pozbawiony jest środków farmakologicznych i jest bezpieczny w przypadku połknięcia przez dziecko. Produkt może być używany tak często, jak jest to potrzebne. Naturalne składniki słodzące oraz wyjątkowy owocowy smak sprawiają, że żel bardzo przyjemnie smakuje.
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %