Ze względu na prowadzoną obecnie inwentaryzację wszystkie zamówienia złożone do 30.10 mogą być zrealizowane z 1-2 dniowym opóźnieniem

Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

Biobaza MEN Antyperspirant w Kulce Black Energy 50 ml

3859892638719
Poczuj falę świeżości płynącą z naturalnych składników! Intensywne nuty paczuli i orzeźwiającej mięty zapewniają ochronę przed nieprzyjemnymi zapachami. BIOBAZA Men Deo to naturalna formuła na bazie minerałów z soli i wysokiej jakości olejków odżywczych. Zapewnia dokładną pielęgnację i ochronę przed nieprzyjemnymi zapachami podczas codziennych czynności. ...

Biobaza heart icon
MEN Antyperspirant w Kulce Black Energy 50 ml

3859892638719
Rated 0 stars out of 5
(0)

Produkt tymczasowo

boxclose icon boxclose icon

Poczuj falę świeżości płynącą z naturalnych składników! Intensywne nuty paczuli i orzeźwiającej mięty zapewniają ochronę przed nieprzyjemnymi zapachami. BIOBAZA Men Deo to naturalna formuła na bazie minerałów z soli i wysokiej jakości olejków odżywczych. Zapewnia dokładną pielęgnację i ochronę przed nieprzyjemnymi zapachami podczas codziennych czynności. Nie zawiera aluminium chlorohydrate, perfum, alkoholu i innych szkodliwych składników, nie zatyka porów, dzięki czemu skóra może oddychać. Składniki ziołowe: ekstrakt z liści oliwnych, wyciąg z szałwii, paczula, olejek laurowy i miętowy. Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, jest wolny od parabenów, nie zawiera perfum i barwników!
 • Poczuj falę świeżości płynącą z naturalnych składników! Intensywne nuty paczuli i orzeźwiającej mięty zapewniają ochronę przed nieprzyjemnymi zapachami. BIOBAZA Men Deo to naturalna formuła na bazie minerałów z soli i wysokiej jakości olejków odżywczych. Zapewnia dokładną pielęgnację i ochronę przed nieprzyjemnymi zapachami podczas codziennych czynności. Nie zawiera aluminium chlorohydrate, perfum, alkoholu i innych szkodliwych składników, nie zatyka porów, dzięki czemu skóra może oddychać. Składniki ziołowe: ekstrakt z liści oliwnych, wyciąg z szałwii, paczula, olejek laurowy i miętowy. Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, jest wolny od parabenów, nie zawiera perfum i barwników!
 • AQUA,GLYCERIN, POTASSIUM ALUM,XANTHAN GUM,OLEA EUROPAEA (OLIVE) LEAF EXTRACT,SALVIA OFFICINALIS LEAF EXTRACT,CAPRYLYL GLYCOL,POGOSTEMON CABLIN (PATCHOULI) LEAF OIL,LAURUS NOBILIS LEAF OIL,MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) LEAF OIL, LINALOOL, LIMONENE, EUGENOL.
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %