(0)
heart icon

BIOREPAIR WRAŻLIWE ZĘBY Pasta Do Zębów 75 ml

8017331052648
Biorepair® Plus Wrażliwe Zęby Pasta do zębów przeznaczona do codziennego stosowania, która zmniejsza nadwrażliwość zębiny już od pierwszego zastosowania1 Wyrób medyczny naprawiający szkliwo Wysokie stężenie cząsteczek microRepair® 240 mg/g Wskazania: Biorepair® Plus Wrażliwe Zęby tworzy na powierzchni zęba naturalną barierę chroniącą przed nadwrażliwością, p...

16.79 zł

21.99 zł

5.20 zł taniej, oszczędzasz 24%

75 ml 1 ml / 0.22 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot

Biorepair® Plus Wrażliwe Zęby Pasta do zębów przeznaczona do codziennego stosowania, która zmniejsza nadwrażliwość zębiny już od pierwszego zastosowania1 Wyrób medyczny naprawiający szkliwo Wysokie stężenie cząsteczek microRepair® 240 mg/g Wskazania: Biorepair® Plus Wrażliwe Zęby tworzy na powierzchni zęba naturalną barierę chroniącą przed nadwrażliwością, przynosząc szybką ulgę. Biorepair® Plus Wrażliwe Zęby to pasta do zębów na bazie aktywnych mikrocząsteczek biomimetycznego hydroksyapatytu microRepair®, które pod względem budowy przypominają cząsteczki obecne na powierzchni zębów i które są w stanie przenikać w mikrouszkodzenia zębów, by naprawiać zniszczone szkliwo i zamykać odsłonięte kanaliki zębiny. Nasze zęby codziennie narażone są na zużycia mechaniczne (szczoteczka) i chemiczne (kwaśne pokarmy), będące przyczyną powstawania niewielkich, niewidocznych gołym okiem uszkodzeń, w których może gromadzić się osad nazębny, bakterie oraz przebarwienia, co w dłuższej perspektywie może powodować powstawanie próchnicy, pogorszenie stanu zębów, utratę połysku, zwiększenie ich nadwrażliwości i problemy z dziąsłami. Pasta do zębów Biorepair® Plus Wrażliwe Zęby pomaga zapobiegać przyczynom nadwrażliwości zębiny. 1 Wnika w odsłonięte kanaliki zębiny, zmniejszając nadwrażliwość zębów już od pierwszego zastosowania w przypadku stosowania miejscowego za pomocą palca.

 

Innowacyjna formuła:

• Bez laurylosiarczanu sodu (SLS)

• Bez parabenów

• Bez dwutlenku tytanu

• Bez fluoru

• Niska ścierność

 

Pasta do zębów Biorepair® Plus Wrażliwe Zęby może być również stosowana przez dzieci poniżej 6 roku życia, ponieważ produkt nie zawiera fluoru.

 • Biorepair® Plus Wrażliwe Zęby Pasta do zębów przeznaczona do codziennego stosowania, która zmniejsza nadwrażliwość zębiny już od pierwszego zastosowania1 Wyrób medyczny naprawiający szkliwo Wysokie stężenie cząsteczek microRepair® 240 mg/g Wskazania: Biorepair® Plus Wrażliwe Zęby tworzy na powierzchni zęba naturalną barierę chroniącą przed nadwrażliwością, przynosząc szybką ulgę. Biorepair® Plus Wrażliwe Zęby to pasta do zębów na bazie aktywnych mikrocząsteczek biomimetycznego hydroksyapatytu microRepair®, które pod względem budowy przypominają cząsteczki obecne na powierzchni zębów i które są w stanie przenikać w mikrouszkodzenia zębów, by naprawiać zniszczone szkliwo i zamykać odsłonięte kanaliki zębiny. Nasze zęby codziennie narażone są na zużycia mechaniczne (szczoteczka) i chemiczne (kwaśne pokarmy), będące przyczyną powstawania niewielkich, niewidocznych gołym okiem uszkodzeń, w których może gromadzić się osad nazębny, bakterie oraz przebarwienia, co w dłuższej perspektywie może powodować powstawanie próchnicy, pogorszenie stanu zębów, utratę połysku, zwiększenie ich nadwrażliwości i problemy z dziąsłami. Pasta do zębów Biorepair® Plus Wrażliwe Zęby pomaga zapobiegać przyczynom nadwrażliwości zębiny. 1 Wnika w odsłonięte kanaliki zębiny, zmniejszając nadwrażliwość zębów już od pierwszego zastosowania w przypadku stosowania miejscowego za pomocą palca.

   

  Innowacyjna formuła:

  • Bez laurylosiarczanu sodu (SLS)

  • Bez parabenów

  • Bez dwutlenku tytanu

  • Bez fluoru

  • Niska ścierność

   

  Pasta do zębów Biorepair® Plus Wrażliwe Zęby może być również stosowana przez dzieci poniżej 6 roku życia, ponieważ produkt nie zawiera fluoru.

 • Aqua,Zinc Hydroxyapatite*,Glycerin,Cellulose Gum,PEG-32,Silica,Sodium Myristoyl Sarcosinate,Sodium Methyl Cocoyl Taurate,Aroma,Sodium Saccharin,Citric Acid,Phenoxyethanol,Benzyl Alcohol,Sodium Benzoate,*microRepair
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %