Biosynex

Autotest Covid-19 1 Szt.

EAN
3532678590820
Biosynex Autotest COVID-19 to szybki autotest immunochromatograficzny (do autodiagnostyki) służący do jakościowego wykrywania przeciwciał IgG i IgM przeciw SARS-CoV-2 z kropli krwi kapilarnej.   Test zawiera antygeny SARS-CoV-2 (zwane RBD (Receptor Binding Domain) - domena wiążąca receptory) sprzężone z cząstkami koloidalnego złota, które są...
19,99 zł
__EMPTY_VALUE__ __EMPTY_VALUE__
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Biosynex Autotest COVID-19 to szybki autotest immunochromatograficzny (do autodiagnostyki) służący do jakościowego wykrywania przeciwciał IgG i IgM przeciw SARS-CoV-2 z kropli krwi kapilarnej.

 

Test zawiera antygeny SARS-CoV-2 (zwane RBD (Receptor Binding Domain) - domena wiążąca receptory) sprzężone z cząstkami koloidalnego złota, które są zdolne do wykrywania przeciwciał IgG i IgM skierowanych przeciwko SARS-CoV-2.

 

Ten autotest określa, czy użytkownik miał kontakt z wirusem odpowiedzialnym za COVID-19. Autotest COVID-19 oparty na wykrywaniu przeciwciał może zidentyfikować osoby, które nie są świadome, że zostały zakażone, ponieważ nie wystąpiły u nich objawy lub mają objawy, które nie zostały prawidłowo zdiagnozowane.

 

Oznacza to, że Autotest może zidentyfikować infekcje bezobjawowe, a także osoby, które były chore, ale wyzdrowiały.

Biosynex

Autotest Covid-19 1 Szt.

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe