Porady

ZOOM na oko z Kobo Professional

Podkreślone oczy to idealne dopełnienie każdego makijażu. Ważne, żeby produkty, których używamy pomogły uwydatnić zalety, ale też żeby nie były szkodliwe dla naszej skóry.

Na rynku  do wyboru mamy wiele rodzajów tuszów do rzęs. Jedne pogrubiają, inne wydłużają, każda z Was znajdzie odpowiedni dla siebie. Pamiętajcie, że tak naprawdę aż 80% jakości mascary zależy od szczoteczki! Kobo Professional Scenic Look XXL posiada bardzo gęsto osadzone włosie. Dzięki temu dociera do każdej rzęsy, zapobiega sklejaniu i nadaje objętości.  

6 dni temu

Makijaż na co dzień z Kobo Professional

Trwały i wytrzymały makijaż to spełnienie marzeń  wielu kobiet. Świadomość nienagannego wyglądu podczas wykonywania codziennych obowiązków to wyjątkowy komfort.

Twórcy marki KOBO Professional rozumieją oczekiwania naszych klientek i właśnie dlatego stworzyli kosmetyki, które nie tylko zadbają o odpowiedni do okazji wygląd, ale też sprawią, że nie będziesz musiała się martwić o poprawki swojego looku przez cały dzień!

24 dni temu

Skuteczne usuwanie owłosienia. Jak działają plastry do depilacji?

Istnieje wiele metod depilacji, a każda z nich ma swoich zwolenników i przeciwników. Jeżeli szukasz opcji pozwalającej utrzymać efekt gładkiego ciała na dłużej niż kilka dni, postaw na plastry do depilacji. Są one niemal tak skuteczne jak wosk, a ich przewagą jest łatwość użycia.

Plastry do depilacji stanowią alternatywę dla usuwania owłosienia woskiem na gorąco lub pastą cukrową. Ich przewagą jest łatwość użycia oraz bezproblemowa dostępność – znajdziesz je w drogeriach.

 

3 miesięcy temu

Porady