Porady

Dolphin skin. Jak osiągnąć efekt wodnego makijażu?

Trendy w makijażu ciągle ulegają zmianom, dlatego co roku stawia się na zastosowanie zupełnie innych kosmetyków. W ostatnim czasie ogromną popularnością cieszą się make-upy rozświetlające, które sprawiają, że skóra wygląda na młodszą i znacznie zdrowszą. Czym dokładnie jest dolphin skin i jak stworzyć taki efekt w codziennym makijażu?

1 rok temu

Krem z retinolem. Czy naprawdę czyni ,,pielęgnacyjne cuda"?

Dążenie do uzyskania jędrnej cery bez niedoskonałości i zmarszczek wymaga stosowania kosmetyków o określonych składach. Niektóre substancje cechują się działaniem, które pozwala na zachowanie doskonałego stanu skóry przez długi czas. Jedną z nich jest retinol pojawiający się w wielu kremach do twarzy. Czy składnik ten rzeczywiście czyni cuda? O czym warto pamiętać podczas jego stosowania?

1 rok temu

Krem na cienie pod oczami. Co musi mieć w swoim składzie, żeby był skuteczny?

Skóra pod oczami jest bardzo cienka i wrażliwa. To jeden z powodów, dla którego w tej strefie pojawiają się nieestetyczne zasinienia. Zastanawiasz się, co zrobić, aby się ich pozbyć? Pomocny może być krem pod oczy na cienie. Zobacz, jakie składniki powinny się nim znaleźć.

1 rok temu

Porady