ZOOM na oko z Kobo Professional

Post

Podkreślone oczy to idealne dopełnienie każdego makijażu. Ważne, żeby produkty, których używamy pomogły uwydatnić zalety, ale też żeby nie były szkodliwe dla naszej skóry.

Na rynku  do wyboru mamy wiele rodzajów tuszów do rzęs. Jedne pogrubiają, inne wydłużają, każda z Was znajdzie odpowiedni dla siebie. Pamiętajcie, że tak naprawdę aż 80% jakości mascary zależy od szczoteczki! Kobo Professional Scenic Look XXL posiada bardzo gęsto osadzone włosie. Dzięki temu dociera do każdej rzęsy, zapobiega sklejaniu i nadaje objętości.  

Nie zapomnijmy  o dobrych podstawach. Delikatne podkreślenie powiek, tzw. „nude” uzyskamy przy pomocy gamy wysokiej jakości cieni z palety Kobo Professional Natural Mix. Trwała i łatwa w aplikacji formuła pozwoli na wykonanie ekspresowego make-upu, a eleganckie opakowanie z lusterkiem dodatkowo to ułatwi.

Kobo Professional Magnetic Look Eyeliner jeszcze mocniej podkreśli Twoje oko. Szybkoschnąca formuła zapobiega rozmazywaniu, a precyzyjna końcówka pozwala na dostosowanie kreski do kształtu oka i zaplanowanego looku.

Na zakończenie mascara – oczywiście Kobo Professional Scenic Look XXL. Nie zapomnijcie, że warto malować rzęsy ruchem „zygzakowatym”, dzięki temu tusz dotrze nawet do małych włosków. Jeśli nie stosujecie zalotki, pomalujcie rzęsy również od góry, nada im to kształtu i optycznie powiększy oko.

Po więcej porad i tricków zapraszamy do naszego tutorialu!

Z marką Kobo Professional przygotujesz make-up na każdą okazję. Zachęcamy do śledzenia kolejnych filmów naszej makijażystki. I pamiętajcie, kosmetyki Kobo dostępne są wyłącznie w drogeriach Natura.

Komentarze