(0)
heart icon

CANPOL BABIES Pojemniki Do Przechowywania Mleka/pokarmu 180 Ml 4 szt

5903407122045
Praktyczne pojemniki umożliwiają długotrwałe przechowywanie pokarmu utrzymując jego wysoką jakość. Posiadają szczelne pokrywki, dzięki czemu nic się z nich nie wylewa nawet gdy pojemnik jest przechylony. Można je ustawić jeden na drugim. Posiadają czytelną skalę. Pokrywka może także pełnić funkcję podstawki - dla lepszej stablizacji przy przelewaniu płynu. ...

16.99 zł

720 ml 1 ml / 0.02 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot

Praktyczne pojemniki umożliwiają długotrwałe przechowywanie pokarmu utrzymując jego wysoką jakość. Posiadają szczelne pokrywki, dzięki czemu nic się z nich nie wylewa nawet gdy pojemnik jest przechylony. Można je ustawić jeden na drugim. Posiadają czytelną skalę. Pokrywka może także pełnić funkcję podstawki - dla lepszej stablizacji przy przelewaniu płynu.

 

Wykonane zostały z materiału przeznaczonego do kontaktu z żywnością. W opakowaniu 4 pojemniki z pokrywkami o pojemności 180ml.

 • Praktyczne pojemniki umożliwiają długotrwałe przechowywanie pokarmu utrzymując jego wysoką jakość. Posiadają szczelne pokrywki, dzięki czemu nic się z nich nie wylewa nawet gdy pojemnik jest przechylony. Można je ustawić jeden na drugim. Posiadają czytelną skalę. Pokrywka może także pełnić funkcję podstawki - dla lepszej stablizacji przy przelewaniu płynu.

   

  Wykonane zostały z materiału przeznaczonego do kontaktu z żywnością. W opakowaniu 4 pojemniki z pokrywkami o pojemności 180ml.

 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %