Plastry do depilacji

Plastry do depilacji

Usuwanie zbędnego owłosienia z ciała to zabieg, z którego chętnie korzystają nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Przeprowadza się go w celach estetycznych oraz higienicznych. Depilację możesz przeprowadzić samodzielnie w warunkach domowych, używając do tego odpowiednich akcesoriów. Dzięki nim osiągniesz równie trwałe i skuteczne rezultaty, co podczas zabiegu w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Istnieje wiele metod usuwania zbędnego owłosienia, a wśród nich dużą popularnością cieszy się depilacja woskiem. W naszej ofercie znajdziesz specjalne plastry, które pozwolą ci szybko usunąć owłosienie i na długo cieszyć się gładką skórą.

Plastry do depilacji – dlaczego warto ich używać?

Codzienne golenie maszynką jest dość problematyczne i czasochłonne, a przy tym może powodować podrażnienie skóry. Nie można też oczekiwać długotrwałych efektów, gdyż włoski szybko odrastają i są bardziej widoczne. Jeżeli więc zależy ci na tym, aby maksymalnie ograniczyć czas na dbanie o urodę, wypróbuj plastry do depilacji. Są one pokryte woskiem, który wyrywa włosy wraz z cebulkami, dzięki czemu nawet przez kilka tygodni można zapomnieć o zbędnym owłosieniu. Dlaczego warto zdecydować się na taką metodę depilacji? Oznacza ona:

·        szybkie usunięcie włosów nawet z dużych partii,

·        możliwość depilacji nawet delikatnych miejsc,

·        długotrwałe efekty,

·        idealnie gładką skórę bez kłujących włosków,

·        brak ryzyka podrażnienia tak jak w przypadku golenia.

W naszej ofercie znajdziesz plastry do depilacji całego ciała. Przy ich pomocy możesz usunąć niechciane owłosienie z nóg, pach, a także delikatnych partii, takich jak okolice bikini czy twarz.

Plastry do depilacji – jak przeprowadzić zabieg?

W sprzedaży mamy kompletne zestawy do depilacji woskiem. Wystarczy, że przykleisz plaster w wybrane miejsce i energicznym ruchem zerwiesz go ze skóry. Po zabiegu należy zaaplikować balsam lub olejek dołączony do opakowania z plastrami. Możesz też użyć swojego ulubionego kosmetyku nawilżającego, dzięki czemu skóra stanie się aksamitnie miękka.

Zapraszamy do zakupu!