Mydła w kostce

Mydła w kostce

(52 produktów)

Codzienne dbanie o higienę ciała jest obowiązkowym elementem pielęgnacji. Usuwanie zanieczyszczeń ze skóry ma istotne znaczenie dla zdrowia, a ponadto korzystnie wpływa na jej kondycję. Na rynku znajdziesz szeroką gamę preparatów do mycia, w wśród nich podstawowym kosmetykiem, którego nie może zabraknąć w żadnej łazience, jest mydło w kostce. To produkt o wszechstronnym zastosowaniu, gdyż służy nie tylko do mycia rąk, ale także twarzy i ciała. W naszej ofercie znajdziesz mydła w kostkach, które różnią się od siebie właściwościami, dzięki czemu będziesz mógł wybrać kosmetyk, który najbardziej odpowiada potrzebom twojej skóry.

Rodzaje mydeł w kostkach

Mydło jest podstawowym środkiem higienicznym, który wykorzystuje się przede wszystkim do mycia rąk. Współczesne kosmetyki charakteryzują się udoskonalonym składem, wzbogaconym o substancje aktywne, które nie tylko oczyszczają skórę, ale także ją pielęgnują. Mydła w kostce mogą więc z powodzeniem zastąpić żel pod prysznic czy do mycia twarzy, pod warunkiem, że wybierzesz kosmetyk o odpowiednich właściwościach. W sprzedaży oprócz klasycznych kostek mamy także mydła:

·        łagodzące,

·        antytrądzikowe,

·        przeciwbakteryjne,

·        naturalne,

·        szare,

·        nawilżające,

·        dermatologiczne,

·        łagodzące,

·        odżywiające,

·        regenerujące.

Ponadto oferujemy specjalne mydła przeznaczone do wrażliwej i problematycznej skóry. Poszczególne produkty różnią się nie tylko właściwościami i przeznaczeniem, ale także zapachem. U nas znajdziesz m.in. mydła w kostce różane, oliwkowe, aloesowe, lawendowe, a nawet w oryginalnych, egzotycznych wariantach zapachowych.

Jak wybrać mydło w kostce?

Wybierając mydło w kostce, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na to, do czego będziesz go używał. Do codziennego mycia rąk wystarczy tradycyjna kostka o działaniu przeciwbakteryjnym i nawilżającym. Jeżeli zależycii też na myciu twarzy, wybierz delikatne mydło dermatologiczne lub wzbogacone o ekstrakty roślinne i dodatki pielęgnacyjne.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej drogerii.