Peelingi do ciała

Peelingi do ciała

(120 produktów)

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest złuszczanie skóry. Ten rytuał piękna jest niezbędny do usunięcia martwego naskórka i oczyszczenia porów. W tym celu niezastąpiony jest peeling do ciała, który dzięki oczyszczeniu porów pozwoli wyeksponować idealnie gładką skórę. Sprawdź dostępną w naszej drogerii ofertę najlepszych kosmetyków do złuszczania naskórka.

Peeling do ciała: po co złuszczać skórę?

Złuszczanie pozwala oczyścić i usunąć zanieczyszczenia ze skóry, a także poprawić jej wygląd. Po takim zabiegu w domowym zaciszu ciało staje się gładkie, nawilżone, miękkie i promienne. Peeling do ciała usuwa martwe komórki naskórka oraz wszelkie zanieczyszczenia, dzięki czemu skóra staje się gładka i po prostu piękna. Wspomaga również krążenie limfy oraz naturalną regenerację skóry, dzięki czemu jest ona znacznie bardziej ujędrniona i elastyczna. Jeśli chcesz mieć ładne ciało, należy regularnie wykonywać odpowiedni peeling, a następnie wmasować odżywczy balsam lub mleczko.

Jak stosować peelingi do ciała?

Stosowanie peelingu do ciała jest bardzo proste. Zalecamy stosowanie go w czasie kąpieli, ponieważ pozytywny efekt będzie znacznie większy. Za pomocą okrężnych ruchów dłoni nałóż peeling na ciało, zaczynając od stóp i przesuwając się ku górze. Masuj każdy obszar przez kilkanaście sekund, a następnie usuń pozostałości produktu, spłukując ciało dużą ilością wody lub zmywając żelem pod prysznic. Stosując złuszczanie raz lub dwa razy w tygodniu, uzyskasz oczekiwane rezultaty gładkiej i głęboko oczyszczonej skóry.

Kup peelingi do ciała w Drogerii Natura

W naszym sklepie kupisz fantastyczne peelingi do ciała najlepszych producentów. Mamy też dla Ciebie świetne rabaty i okazje cenowe. Wybieraj spośród formuł wegańskich, z glinkami, a nawet i z błotem z Morza Martwego. W sprzedaży znajdziesz peelingi gruboziarniste, cukrowe, drobnoziarniste oraz żele i masła peelingujące dla każdego rodzaju skóry. Dzięki nim w prosty sposób i w krótkim czasie osiągniesz świetne rezultaty.