Płyny do kąpieli

Płyny do kąpieli

(50 produktów)

Trudno wyobrazić sobie relaksującą kąpiel w wannie bez otaczającej ciało piany. Płyny do kąpieli nie tylko pomagają ją wytworzyć, ale także otulają cię wspaniałym zapachem, który sprzyja błogiemu wypoczynkowi w ciepłej wodzie. Dlatego i tych kosmetyków – z uwzględnieniem wszelkich nowości na rynku – nie mogło zabraknąć w ofercie naszej drogerii. Zobacz, co dla ciebie przygotowaliśmy.

Relaksująca i odżywcza kąpiel w wannie

Płyny do kąpieli polecane są dla całej rodziny. Pluskanie się w wannie sprawia wielką radość najmłodszym, a dorosłym przynosi ukojenie zmysłów i relaks. Dzięki przyjemnym formułom zapachowym tych kosmetyków możesz wyczarować w swojej łazience prawdziwe SPA. Płyny do kąpieli tworzą pianę, która łatwo się spłukuje, dzięki czemu nie pozostawia osadów na skórze. Są świetnym zastępstwem dla żeli i mydeł w kostce, którymi zazwyczaj myjesz ciało. Tak samo, jak i one ułatwiają oczyszczanie ciała i rewitalizują skórę.

Płyny do kąpieli dla różnych typów skóry

W naszej ofercie płynów do kąpieli znajdziesz takie, które nie podrażniają, ponieważ zawierają składniki ochronne dla wrażliwej skóry i wzmacniają jej barierę lipidową. Wśród najbardziej podstawowych typów płynów do kąpieli znajdziesz płyny nawilżające, które pomagają przywrócić równowagę skórze, dając jej natychmiastowe uczucie komfortu. Istnieją również produkty przeznaczone dla tych, którzy cierpią na świąd, wypryski, atopowe zapalenie skóry, łuszczycę itp. Zawierają one składnik kojący, który łagodzi swędzenie i zmniejsza stan zapalny.

W Drogerii Natura znajdziesz również płyny do kąpieli dla dzieci, których skład dopasowano do delikatnej skóry malucha. U nas kupisz także dermokosmetyki, czyli produkty do kąpieli, które są doskonale tolerowane przez skórę, nie zawierają mydła i sprawdzą się nawet przy bardzo wrażliwym ciele. Na koniec nie zapomnij o zmaksymalizowaniu korzyści płynących z kąpieli i po wyjściu z wanny wmasuj w ciało odżywczy, nawilżający lub ujędrniający balsam.