Po opalaniu

Lubisz prażyć się w słońcu, a złocisty odcień skóry jest Twoim ulubionym? W zdrowych dawkach ekspozycja na słońce to dobry wybór. Warto jednak pamiętać, że intensywne promieniowanie słoneczne może podrażnić Twoją skórę: wysuszyć ją oraz uwrażliwić. Właśnie dlatego, kiedy już zakończysz sesję na leżaku czy w solarium, sięgnij po odpowiednio dobrane kosmetyki po opalaniu. To produkty, których składniki aktywne pomogą ukoić skórę i uzyskać odcień, o którym marzyłaś. W drogeriach Natura znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz po kąpieli słonecznej. Zobacz i zamów już teraz!

Dlaczego balsam po opalaniu jest taki ważny?
Czego potrzebuje Twoja skóra po opalaniu? Jest rozgrzana i wysuszona, więc kluczowe będą:
  • delikatne schłodzenie,
  • intensywne nawilżenie,
  • kojenie podrażnień,
  • wsparcie regeneracji.
Dlatego dobre mleczko po opalaniu lub inny kosmetyk z tej kategorii to wakacyjny must-have. Aplikacja takiego produktu pomoże Ci w pielęgnacji skóry po długiej ekspozycji na słońce.

Opalanie – jaki kosmetyk wybrać po ekspozycji na słońce?
W drogeriach Natura znajdziesz szeroką gamę kosmetyków po opalaniu. Wybierając ten odpowiedni, zwróć uwagę na skład, właściwości i formułę produktu. Przykładowo, balsam chłodzący po opalaniu będzie zazwyczaj produktem łatwym do zaaplikowania i szybko się wchłaniającym. Za to krem po opalaniu czy olejek po opalaniu mogą mieć nieco tłustszą formułę i pozostawiać na skórze film.
Co więcej, w naszym asortymencie czeka na Ciebie niejeden balsam utrwalający opaleniznę – zawierający dodatkowe składniki wspomagające prawidłową pigmentację skóry i utrzymanie ciemniejszego barwnika. Wybierz go, jeżeli chcesz czuć lato na swoim ciele znacznie dłużej.

Uwaga! Przypominamy, że nadmierna ekspozycja na słońce nie jest wskazana. Korzystaj więc ze słońca z rozwagą, stosując odpowiednią ochronę, a po zakończeniu opalania zastosuj odpowiedni kosmetyk kojący.