Balsamy i mleczka

Balsamy i mleczka

(218 produktów)

Skóra jest rodzajem płaszcza ochronnego dla organizmu. Należy więc zadbać o to, aby zachowała się w jak najlepszej kondycji nie tylko ze względu na zdrowie, ale także wygląd. Przesuszony i szorstki naskórek nie prezentuje się bowiem atrakcyjnie i może powodować dyskomfort w postaci pieczenia i swędzenia. Skóra ciała potrzebuje tak samo zaawansowanej pielęgnacji co cera i dostarczania jej wysokiej dawki substancji nawilżających. Do tego celu służą specjalne kosmetyki dostępne w formie balsamów i lekkich mleczek. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór takich produktów, które różnią się między sobą właściwościami, formułami i przeznaczeniem.

Rodzaje balsamów do ciała

Pielęgnacja ciała to ważny element dbania o wygląd. Skóra jest nieustannie narażona na działanie czynników zewnętrznych, które niekorzystnie wpływają na jej kondycję, doprowadzając do przesuszenia i utraty elastyczności. Aby tego uniknąć i cieszyć się jędrnym i młodym ciałem, należy regularnie aplikować kosmetyki pielęgnujące. Występują one w formie mleczek, balsamów i lekkich emulsji, które wmasowuje się w czystą skórę i pozostawia do wchłonięcia. Nasz asortyment obejmuje kosmetyki, które dobierzesz do aktualnych potrzeb swojej skóry. Wśród nich znajdziesz balsamy i mleczka:

·        odżywcze,

·        nawilżające,

·        regenerujące,

·        brązujące,

·        rozświetlające,

·        łagodzące,

·        ujędrniające,

·        antycellulitowe,

·        redukujące rozstępy.

W sprzedaży mamy także uniwersalne balsamy nawilżające, które możesz aplikować jako krem na twarz i ręce. Oprócz tego znajdziesz u nas specjalne produkty do pielęgnacji do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii oraz kosmetyki dla dzieci i niemowląt.

Na co zwracać uwagę przy zakupie balsamu do ciała?

Przy zakupie balsamu powinieneś się przede wszystkim kierować potrzebami swojej skóry, które w ciągu roku mogą się zmienić. Najbardziej uniwersalny wariant stanowią balsamy nawilżające, gdyż sprawdzą się zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Jeżeli potrzebujesz bardziej zaawansowanej pielęgnacji, rozejrzyj się wśród kosmetyków o konkretnych właściwościach.

Zapraszamy do zakupu!