Masła i musy

Masła i musy

(48 produktów)

Zadbaj o nawilżenie skóry i jej odżywienie. Pomoże Ci w tym dobrze dobrany mus lub masło do ciała. Najlepsze kosmetyki w tej kategorii znajdziesz w drogeriach Natura. Przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo bogatą gamę produktów, które pomogą w intensywnej pielęgnacji skóry – bez względu na jej typ, potrzeby oraz porę roku. Sprawdź aktualnie dostępne produkty i wybierz ten, który odpowiada Ci najbardziej. Pamiętaj! U nas znajdziesz wyłącznie sprawdzone formuły i marki, którym można zaufać.

Masła i musy do ciała – naturalne wsparcie pielęgnacji
Twoja skóra jest podatna na wysuszenie i podrażnienia. Latem eksponujesz ją na działanie gorąca i promieni słonecznych, zimą zagrażają jej niskie temperatury i silne podmuchy wiatru. W pomieszczeniach wysusza ją klimatyzacja. Właśnie dlatego, jeżeli marzysz o tym, aby ciało było jedwabiście gładkie, jędrne i dobrze nawilżone, zadbaj o jego odpowiednią pielęgnację.
Pomoże Ci w tym odpowiednio dobrany mus lub masło do ciała. Czym te produkty różnią się od standardowych balsamów? Przede wszystkim – konsystencją. Musy mają lekką i piankową formułę, masła – gęstą i kremową.
Masła do ciała to jedna ze specjalności drogerii Natura. W gamie naszych produktów znajdziesz m.in.:
  • czyste masło Shea – często stosowane w pielęgnacji skóry wymagającej nawilżenia oraz odżywienia;
  • masło kakaowe;
  • masła, które powstały jako kompozycja wielu cennych składników odżywczych, takich jak np. olej arganowy, olej kokosowy, masło karite i wiele innych.
To produkty, po które możesz sięgać regularnie – np. po kąpieli. Stosuj je z odpowiednią częstotliwością, a skóra będzie Ci wdzięczna i zachowa zdrowy wygląd oraz jędrność bez względu na porę roku i warunki atmosferyczne!