Akcesoria do pielęgnacji paznokci

Akcesoria do pielęgnacji paznokci

(61 produktów)

Zadbaj o swoje dłonie od A do Z. W tej kategorii znajdziesz produkty potrzebne do wykonania perfekcyjnego manicure – bez względu na to, czy masz ochotę wypielęgnować paznokcie, czy stworzyć wyrazistą stylizację na wielkie wyjście. Zgromadziliśmy tu sprawdzone akcesoria do manicure, które pozwolą Ci krok po kroku zatroszczyć się o ręce oraz paznokcie. Tipsy, szablony do paznokci, cążki do skórek, odżywki, żele do paznokci… Natura ma wszystko, czego potrzebujesz – także z dostawą prosto do domu. Poznaj bliżej produkty, które oferujemy i zamów wszystko za jednym zamachem. To prostsze niż kiedykolwiek!

Z czego powinien składać się zestaw do manicure’u?

Manicure to więcej niż tylko pomalowanie paznokci odpowiednio dobranym lakierem czy żelem. Zanim to nastąpi, zadbaj kompleksowo o dłonie. Zrobisz to, korzystając z odpowiednich akcesoriów. Wyposaż się w naszej drogerii online m.in. w:

·         pilniczki do paznokci – zarówno metalowe, jak również papierowe czy szklane, o zróżnicowanych kształtach oraz ziarnistości,

·         cążki do skórek – pozwolą Ci się ich pozbyć szybko, bezboleśnie oraz estetycznie,

·         nożyczki do paznokci – niezbędne do nadania paznokciom odpowiedniej długości, a także do pozbycia się elementów nadlanych przy pomocy żelu lub hybrydy,

·         bloczki do polerowania – przy ich pomocy nadasz płytce paznokciowej naturalny połysk i perfekcyjnie je wygładzisz.

Sprawdź również kosmetyki takie jak odżywka do paznokci – Drogeria Natura to miejsce, gdzie znajdziesz ich bardzo szeroką gamę. Dzięki temu możesz wybrać odpowiednią, np. po hybrydzie lub pomagającą ekstremalnie utrwalić paznokcie.

Czego jeszcze możesz potrzebować do pielęgnacji paznokci?

W Drogerii Natura znajdziesz również:

·         tipsy i akcesoria,

·         klej do paznokci,

·         sondę do paznokci,

·         kosmetyki do usuwania manicure hybrydowego i żelowego.

Przyjrzyj się bliżej naszym propozycjom i wybierz najodpowiedniejsze produkty dla siebie!