Maski do rąk

Maski do rąk

Zadbane dłonie to Twoja wizytówka. Zadbaj o miękką i gładką skórę oraz pozbądź się niedoskonałości. Natura ma wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić sobie optymalną pielęgnację. Maska do rąk aplikowana regularnie sprawi, że pożegnasz szorstkość, przesuszenia i poradzisz sobie w nawet najtrudniejszych warunkach pogodowych z utrzymaniem odpowiedniej kondycji dłoni. Zobacz, jakie maski do rąk przygotowaliśmy i wybierz kurację odpowiednią dla siebie. Dostawa prosto do domu gwarantowana!

Jak działa maska na dłonie?
Maseczka na dłonie nie jest tym samym co krem pielęgnacyjny. To produkt o znacznie bogatszej formule, który aplikujesz w formie kuracji. Warto o tym pamiętać, ponieważ na aplikację maski będziesz potrzebować więcej czasu. Zafunduj sobie taki zabieg na przykład wieczorem, w ramach relaksu przed snem lub… zaaplikuj ją właśnie na noc. Dodatkowo możesz nałożyć na dłonie bawełniane rękawiczki – pomogą stworzyć środowisko sprzyjające jeszcze lepszemu wchłanianiu się składników aktywnych.
Dobrze dobrana maseczka na dłonie zawiera składniki, które pomogą:
  • zregenerować i ukoić podrażnienia,
  • intensywnie nawilżyć i odżywić,
  • stworzyć warstwę ochronną, która zapewni przyjemną miękkość i delikatność skóry, a jednocześnie zabezpieczy dłonie przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.
Kompleksowa pielęgnacji dłoni
W drogeriach Natura czekają na Ciebie sprawdzone maseczki na dłonie – produkty znanych i cenionych marek, którym możesz zaufać. Są dostępne w różnych postaciach – począwszy od serum, aż po rękawiczki nasączone cennymi substancjami odżywczymi. Wybierz tę formę kuracji na dłonie, która najbardziej odpowiada potrzebom Twojej skóry. Sięgnij także po dwufazowe zabiegi i inne produkty przeznaczone do dłoni.
Podczas zakupów nie zapomnij również o dobrym kremie do rąk – to produkt, który warto mieć zawsze pod ręką. Przyda się w ciągu dnia – zawsze, gdy masz wrażenie, że skóra dłoni staje się napięta lub podrażniona.