SPA

SPA

(78 produktów)

Za Tobą długi dzień w pracy lub bardzo intensywny tydzień? A może po prostu potrzebujesz chwili relaksu tylko dla siebie? Jeśli tak, stwórz domowe SPA. Zestaw odpowiednio dobranych kosmetyków sprawi, że odprężysz się i zafundujesz troskliwą pielęgnację zarówno ciału, jak i umysłowi. Drogerie Natura przygotowały dla Ciebie starannie dobrane produkty SPA – takie, które pobudzą wszystkie zmysły i zamienią zwykłą kąpiel w wyrafinowany rytuał pielęgnacyjny. Tej przyjemności nie możesz sobie odmówić!

Domowe SPA w zasięgu Twoich rąk
SPA to skrót od łacińskiego wyrażenia „Sanus per aquam”, czyli „zdrowy przez wodę”. Nie sposób się dziwić, że produkty SPA to przede wszystkim te, które są przeznaczone do kąpieli.
W drogeriach Natura znajdziesz:
  • sole do kąpieli – bogate w cenne minerały, które wspierają relaks oraz pielęgnację skóry;
  • pudry do kąpieli – o delikatniejszej konsystencji i przyjemnych zapachach, które idealnie wpisują się w koncepcję aromaterapii;
  • kule do kąpieli – o cudownym aromacie, które po kontakcie z wody zaczynają musować i wydzielają odprężającą woń…
  • … i wiele innych, w tym olejki do kąpieli czy akcesoria takie jak rękawice peelingujące. Co więcej, nie musisz samemu kompletować pielęgnujących rytuałów, możesz wybrać gotowe zestawy kosmetyków SPA i niezbędnych przyborów.

    Zestaw kosmetyków SPA – idealny do domu i na prezent
    Pomyśl o swoich bliskich i pozwól im na chwilę relaksu w domowym zaciszu. Zestaw SPA to idealna propozycja na upominek z okazji urodzin, imienin, na święta czy… zupełnie bez okazji. Jak wiemy, każda chwila jest dobra, żeby podarować ukochanej osobie coś wyjątkowego.
    Poznaj nasze propozycje i wybierz tę, która najbardziej przemawia do Twojej wyobraźni. Zamów już teraz!