W celu zachowania wysokiego standardu korzystania z naszego sklepu, zalecamy używanie aktualnych wersji przeglądarek: Chrome, Mozilla Firefox, Opera.

×

4

kule do kąpieli

Masz ochotę na relaksującą kąpiel po długim i męczącym dniu? Przyjemnie ciepła woda to nie wszystko. Jest coś, co zamieni zwykły pobyt w wannie w luksusowy rytuał pielęgnacyjny. Odkryj kule musujące do kąpieli i sięgaj po nie zawsze, gdy masz na to ochotę. W drogeriach Natura czeka na Ciebie szeroka gama produktów, które wyróżniają się zmysłowym zapachem i przyjaznym składem. Odkryj kule kąpielowe odpowiednie dla dorosłych i dla dzieci!

Kulki do kąpieli o zmysłowym zapachu
Na co masz dzisiaj ochotę? Na pobudzający aromat cytrusów? A może na sensualną woń kwiatową? Z kulami do kąpieli wszystko jest możliwe. Za każdym razem możesz wybrać taką, która najbardziej wpisuje się w Twój aktualny nastrój. Wrzuć do ciepłej wody jedną albo kilka, aby cieszyć się ucztą dla zmysłów!
Kula wrzucona do ciepłej wody cieszy wzrok – obserwowanie pieniącej się bomby doskonale relaksuje, podobnie jak dźwięk powstający podczas musowania. Rozpieszcza również zmysł powonienia – to idealny element aromaterapii.

Musujące kule do kąpieli nie tylko dla dorosłych
Po kulki do kąpieli mogą sięgnąć nie tylko dorośli. Natura przygotowała również specjalne kulki do kąpieli dla dzieci oraz inne kosmetyki, które uprzyjemnią pobyt w wannie maluchom – w tym barwniki nadające wodzie bajeczną barwę.
Sprawdź również pastylki musujące do kąpieli – nieco mniejsze od bomb, ale działające na podobnej zasadzie. Możesz dorzucać kolejne do ciepłej wody, jedna po drugiej, wsłuchując się w przyjemny dźwięk, które wydają podczas musowania.
Kula do kąpieli to również ciekawy pomysł na prezent – sprawdzi się np. na święta, ale także zupełnie bez okazji. To jeden z tych upominków, które wywołają uśmiech obdarowywanej osoby za każdym razem.

Sprawdź również pozostałe produkty do kąpieli, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Jest z czego wybierać!
Sortuj:
Typ produktu
  1. Higiena ciała
  2. Kule
  3. Kule do kąpieli
Cena
od
Do
Marka
  1. ANWEN
  2. MIRA
  3. SEYO
Seria
  1. SPANWEN
Promocja
  1. Tylko przecenione
Dostępność
  1. Tylko online

Administratorem danych jest Natura Sp. z o.o. (ul. Pojezierskiej nr 90A, 91-341 Łódź) kontakt: [email protected] Dane będziemy przetwarzać w celach marketingowych, w tym do przesyłania newsletterów. Możesz zawsze cofnąć zgodę na komunikację marketingową, a także masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Jakie dane zbieramy i w jakim celu oraz do czego je wykorzystujemy przeczytasz w naszej Polityce Prywatności