Kule do kąpieli

Kule do kąpieli

Masz ochotę na relaksującą kąpiel po długim i męczącym dniu? Przyjemnie ciepła woda to nie wszystko. Jest coś, co zamieni zwykły pobyt w wannie w luksusowy rytuał pielęgnacyjny. Odkryj kule musujące do kąpieli i sięgaj po nie zawsze, gdy masz na to ochotę. W drogeriach Natura czeka na Ciebie szeroka gama produktów, które wyróżniają się zmysłowym zapachem i przyjaznym składem. Odkryj kule kąpielowe odpowiednie dla dorosłych i dla dzieci!

Kulki do kąpieli o zmysłowym zapachu
Na co masz dzisiaj ochotę? Na pobudzający aromat cytrusów? A może na sensualną woń kwiatową? Z kulami do kąpieli wszystko jest możliwe. Za każdym razem możesz wybrać taką, która najbardziej wpisuje się w Twój aktualny nastrój. Wrzuć do ciepłej wody jedną albo kilka, aby cieszyć się ucztą dla zmysłów!
Kula wrzucona do ciepłej wody cieszy wzrok – obserwowanie pieniącej się bomby doskonale relaksuje, podobnie jak dźwięk powstający podczas musowania. Rozpieszcza również zmysł powonienia – to idealny element aromaterapii.

Musujące kule do kąpieli nie tylko dla dorosłych
Po kulki do kąpieli mogą sięgnąć nie tylko dorośli. Natura przygotowała również specjalne kulki do kąpieli dla dzieci oraz inne kosmetyki, które uprzyjemnią pobyt w wannie maluchom – w tym barwniki nadające wodzie bajeczną barwę.
Sprawdź również pastylki musujące do kąpieli – nieco mniejsze od bomb, ale działające na podobnej zasadzie. Możesz dorzucać kolejne do ciepłej wody, jedna po drugiej, wsłuchując się w przyjemny dźwięk, które wydają podczas musowania.
Kula do kąpieli to również ciekawy pomysł na prezent – sprawdzi się np. na święta, ale także zupełnie bez okazji. To jeden z tych upominków, które wywołają uśmiech obdarowywanej osoby za każdym razem.

Sprawdź również pozostałe produkty do kąpieli, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Jest z czego wybierać!