Sole do kąpieli

Sole do kąpieli

(42 produktów)

Kąpiel to idealne zwieńczenie długiego dnia. Sposób na relaks, rozluźnienie i oderwanie się od codziennych problemów. Chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym i dodatkowo zapewnić swojej skórze optymalne nawilżenie? Sięgnij po sole do kąpieli, które przygotowały dla Ciebie drogerie Natura. W naszym asortymencie znajdziesz kosmetyki sprawdzonych marek, dzięki którym zafundujesz sobie wyrafinowany rytuał SPA w domowym zaciszu. Sprawdź naszą aktualną ofertę i wybierz sól do kąpieli, która najbardziej do Ciebie przemawia. Zamówienie zrealizujemy w krótkim czasie i wyślemy pod wskazany adres albo do najbliższej drogerii Natura. Ty decydujesz!

Jak działają naturalne sole do kąpieli?
Sól do kąpieli to wyjątkowy produkt kosmetyczny. Najczęściej powstaje z wykorzystaniem naturalnej soli, do której dodaje się olejki eteryczne oraz substancje odżywcze. Wystarczy jej niewielką ilość wsypana do wanny, podczas napełniania jej ciepłą wodą i… gotowe. Sól kąpielowa rozpuści się, nada wodzie przyjemny, relaksujący zapach, a przede wszystkim wzbogaci ją o cenne substancje wspierające pielęgnację skóry.
Wystarczy kilkunastominutowa kąpiel w wodzie z odpowiednio dobraną solą, a poczujesz się znacznie lepiej. Relaks, ukojenie nerwów, błogi spokój – właśnie tego potrzebujesz!

Jaka sól do kąpieli będzie najlepsza?
W drogeriach Natura czekają na Ciebie rozmaite sole kąpielowe – począwszy od zupełnie naturalnych, po takie o ubogaconym składzie i przyjemnym aromacie.
Jak wybrać najlepszą? Jeśli to Twoje pierwsze doświadczenie z solami kąpielowymi, wybierz jednorazową saszetkę – jej zawartość wystarczy na jedną kąpiel. Po prostu wsyp ją do ciepłej wody i gotowe. Eksperymenty już za Tobą i potrzebujesz większej porcji, która wystarczy na długi czas? W naszym katalogu czeka na Ciebie cała moc wariantów. Wybierając, kieruj się nie tylko pojemnością, ale także kompozycją zapachową oraz składem.
Pamiętaj: on-line sól do kąpieli możesz kupić również na prezent dla bliskiej sobie osoby. Kosmetyki SPA to zawsze odpowiedni wybór!