Cillit

BANG

Środek Czyszczący Zero Kamienia 1 l

EAN
4002448082903
Cillit Bang Zero Kamienia Multifunkcyjny preparat do czyszczenia różnych powierzchni w Twojej kuchni i łazience Cechy produktu: supersilny środek czyszczący do Twojej kuchni i łazienki doskonały do różnych powierzchni usuwa kamień, rdzę, osady z mydła i oporne zabrudzenia rezultaty widoczne już w kilka sekund Usuwanie uporczywych zabrudzeń nigdy nie było...
14,99 zł
1000 ml 1 ml / 0,01 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Cillit Bang Zero Kamienia Multifunkcyjny preparat do czyszczenia różnych powierzchni w Twojej kuchni i łazience Cechy produktu: supersilny środek czyszczący do Twojej kuchni i łazienki doskonały do różnych powierzchni usuwa kamień, rdzę, osady z mydła i oporne zabrudzenia rezultaty widoczne już w kilka sekund Usuwanie uporczywych zabrudzeń nigdy nie było prostsze. Zastosuj Cillit Bang Kamień i Brud, jeśli chcesz skutecznie pozbyć się rdzy, kamienia czy osadów z mydła. Efekty zobaczysz już w kilka sekund!

 

Idealnie czyści: zlewy, wanny, baterie ze stali nierdzewnej, odpływy, toalety, prysznice, kafelki, ceramiczne podłogi, powierzchnie akrylowe, szklane powierzchnie.

Zawiera: <5%: anionowe środki powierzchniowo czynne, Kompozycja zapachowa

Cillit

Środek Czyszczący Zero Kamienia 1 l

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe