(0)
heart icon

DERMAGLIN Maseczka Do Twarzy Oczyszczająca 20 g

5907078691077
Profesjonala maska polecana do pielęgnacji skóry o obniżonej jędrności, szorstkiej lub wymagającej gruntownego oczyszczenia. Glęboko oczyszcza skórę, łagodzi i koi podrażnienia, zapobiega powstawaniu zmian skórny. Dziala wybitnie odświeżająco i rewitalizująco. Dostarcza składniki odżywcze głównie makro i mikroelementy niezbędne dla zdrowia skóry. Napina, uj...

Produkt tymczasowo

boxclose icon boxclose icon

Profesjonala maska polecana do pielęgnacji skóry o obniżonej jędrności, szorstkiej lub wymagającej gruntownego oczyszczenia. Glęboko oczyszcza skórę, łagodzi i koi podrażnienia, zapobiega powstawaniu zmian skórny. Dziala wybitnie odświeżająco i rewitalizująco. Dostarcza składniki odżywcze głównie makro i mikroelementy niezbędne dla zdrowia skóry. Napina, ujędrnia i wygladza skórę (delikatny lifting). Wizualnie poprawia wygląd i owal twarzy.
 • Profesjonala maska polecana do pielęgnacji skóry o obniżonej jędrności, szorstkiej lub wymagającej gruntownego oczyszczenia. Glęboko oczyszcza skórę, łagodzi i koi podrażnienia, zapobiega powstawaniu zmian skórny. Dziala wybitnie odświeżająco i rewitalizująco. Dostarcza składniki odżywcze głównie makro i mikroelementy niezbędne dla zdrowia skóry. Napina, ujędrnia i wygladza skórę (delikatny lifting). Wizualnie poprawia wygląd i owal twarzy.
 • 5

  2 opinie

  (0)
  (0)
  5
  100 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %

  Klaudia

  (0)

  Głównym składnikiem maski jest czysta glinka bo ponad 90%. Glinka sprawia że skóra jest oczyszczona, rozjaśnia przebarwienia. Olejek i jedwab sprawia że skóra nie jest wysuszona, a staje się super miękka i gładka. Jestem nią zachwycona.

  Paula

  (0)

  To moja pierwsza maseczka, którą zakupiłam u firmy Dermaglin i od niej wszystko się zaczęło ;) Maska odżywia, ale delikatnie, nie podrażniając skóry. Naturalny skład i wyczuwalne zastosowanie jedwabiu. Bardzo wydajna, więc cena jest tym bardziej atrakcyjna. Polecam do każdego typu cery ;)