(0)
heart icon

DERMAGLIN SWEET RASBERRY Maseczka Do Twarzy 20 g

5907078691787
NAWILŻENIE I ODŻYWIENIE Maseczka nasycona zielona glinką kambryjską i maliną, naturalnymi składnikami odżywczymi występującymi w naturze. Zielona glinka kambryjska to naturalne źródło siły i witalności. Malina odżywia skórę , dostarcza sporą dawkę witamin reguluje procesy zachodzące w skórze. Olej kokosowy to skoncentrowane źródło składników odżywczych, ...

DERMAGLIN heart icon
SWEET RASBERRY Maseczka Do Twarzy 20 g

5907078691787
(0)

5.39 zł

6.99 zł

1.60 zł taniej, oszczędzasz 23%

20 g 1 g / 0.27 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
NAWILŻENIE I ODŻYWIENIE Maseczka nasycona zielona glinką kambryjską i maliną, naturalnymi składnikami odżywczymi występującymi w naturze. Zielona glinka kambryjska to naturalne źródło siły i witalności. Malina odżywia skórę , dostarcza sporą dawkę witamin reguluje procesy zachodzące w skórze. Olej kokosowy to skoncentrowane źródło składników odżywczych, nawilżających i regenerujących. Idealnie odżywiona i nawilżona skóra odzyskuje promienny wyraz twarzy i jest piękniejsza.
 • NAWILŻENIE I ODŻYWIENIE Maseczka nasycona zielona glinką kambryjską i maliną, naturalnymi składnikami odżywczymi występującymi w naturze. Zielona glinka kambryjska to naturalne źródło siły i witalności. Malina odżywia skórę , dostarcza sporą dawkę witamin reguluje procesy zachodzące w skórze. Olej kokosowy to skoncentrowane źródło składników odżywczych, nawilżających i regenerujących. Idealnie odżywiona i nawilżona skóra odzyskuje promienny wyraz twarzy i jest piękniejsza.
 • Kaolin Clay, Aqua, Mel Honey Extract, Glycerin, Rubus Idaeus Fruit Extract, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate 20g
 • 5

  1 opinia

  (0)
  (0)
  5
  100 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %

  Paula

  (0)

  Jako że produkt dopiero się pojawił m.in. w Biedronce, bo tam ją wyhaczyłam opinia jest na świeżo. Zużyłam dopiero pierwsze opakowanie, a już jestem niesamowicie zadowolona. Moja skóra w okresie lata potrzebuje mocnego nawilżenia i ta maseczka właśnie to oferuje. Piękny zapach, opakowanie aż by się chciało zjeść. Na razie po pierwszym użyciu wszystko na plus :)