DERMIKA

NEOCOLLAGEN

Krem Pod Oczy Cera Dojrzała 15 ml

EAN
5902046767907
Neocollagen to przełomowe kosmetyki oparte o składniki odbudowujące aż 5 rodzajów kolagenu, aby poprawić gęstość Twojej skóry.   Zastosowaliśmy w nich rekonstruktor kolagenowy – izolat z nanoplanktonu, fenomen natury sprzed 2 mln. lat. W wyniku 10-letnich badań nad tym morskim organizmem udało się uzyskać składnik, który redukuje skutki spowolnienia...
Special Price 41,89 zł Regular Price 59,99 zł
18.1 zł taniej, oszczędzasz 30%
15 ml 1 ml / 2,79 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Neocollagen to przełomowe kosmetyki oparte o składniki odbudowujące aż 5 rodzajów kolagenu, aby poprawić gęstość Twojej skóry.

 

Zastosowaliśmy w nich rekonstruktor kolagenowy – izolat z nanoplanktonu, fenomen natury sprzed 2 mln. lat. W wyniku 10-letnich badań nad tym morskim organizmem udało się uzyskać składnik, który redukuje skutki spowolnienia metabolizmu komórkowego, jak wiotkość i utrata jędrności skóry.

 

Bogaty krem jest idealnie dopasowany do potrzeb cienkiej, wrażliwej skóry wokół oczu. Nasyca ją regenerującymi składnikami lipidowymi i kondycjonującymi, wygładzając i poprawiając mikrorzeźbę naskórka. W formule kremu regenerującego pod oczy połączyliśmy rekonstruktor kolagenowy z unikalną molekułą, która efektywnie poprawia napięcie skóry powiek, przeciwdziałając jej opadaniu.

DERMIKA

Krem Pod Oczy Cera Dojrzała 15 ml

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe