(0)
heart icon

DISCREET Multiform Spring Breeze Wkładki Higieniczne 60 szt.

8001090170316
Wkładki Discreet Multiform Spring Breeze pomogą Ci poczuć się świeżo i pięknie, bez względu na to, jaki jest Twój styl!  Te wkładki higieniczne pozwalają swobodnie oddychać skórze miejsc intymnych, co zapewnia uczucie świeżości i komfortu aż do 12 godzin. Są tak cienkie, że nawet ich nie poczujesz, a ich uniwersalny kształt sprawia, że pasują do każdego...

9.99 zł

60 szt. 1 szt. / 0.17 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot

Wkładki Discreet Multiform Spring Breeze pomogą Ci poczuć się świeżo i pięknie, bez względu na to, jaki jest Twój styl!  Te wkładki higieniczne pozwalają swobodnie oddychać skórze miejsc intymnych, co zapewnia uczucie świeżości i komfortu aż do 12 godzin. Są tak cienkie, że nawet ich nie poczujesz, a ich uniwersalny kształt sprawia, że pasują do każdego typu bielizny. Ten wariant o charakterystycznym zapachu Spring Breeze zapewni Ci uczucie świeżości przez cały dzień. Bez względu na to, co przyniesie Ci dzień, te wkładki sprawią, że wszystko się uda!

 • Wkładki Discreet Multiform Spring Breeze pomogą Ci poczuć się świeżo i pięknie, bez względu na to, jaki jest Twój styl!  Te wkładki higieniczne pozwalają swobodnie oddychać skórze miejsc intymnych, co zapewnia uczucie świeżości i komfortu aż do 12 godzin. Są tak cienkie, że nawet ich nie poczujesz, a ich uniwersalny kształt sprawia, że pasują do każdego typu bielizny. Ten wariant o charakterystycznym zapachu Spring Breeze zapewni Ci uczucie świeżości przez cały dzień. Bez względu na to, co przyniesie Ci dzień, te wkładki sprawią, że wszystko się uda!

 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %