Komary, kleszcze, meszki

Komary, kleszcze, meszki

Dokuczliwe owady potrafią całkowicie zabrać przyjemność przebywania na świeżym powietrzu. Najbardziej uciążliwe są komary, kleszcze i meszki, które oprócz tego, że powodują bolesne ugryzienia, mogą przenosić poważne choroby. Warto więc się przed nimi skutecznie zabezpieczać nie tylko dla własnego komfortu, ale przede wszystkim z dbałości o zdrowie. Służą do tego specjalne preparaty na owady, które aplikuje się na skórę lub umieszcza w domu, aby odpędzić nieproszonych gości. Znajdziesz je w naszej ofercie, gdzie możemy ci zaproponować szeroki wybór artykułów na komary, kleszcze i meszki.

Rodzaje środków na komary kleszcze i meszki

W sezonie letnim owady potrafią być niezwykle uciążliwe nie tylko podczas przebywania na świeżym powietrzu, ale także w domu. Komary, kleszcze i meszki mogą występować również przez całą jesień, jeżeli sprzyjają ku temu warunki pogodowe. Dokuczliwych owadów nie da się całkowicie wyeliminować ze środowiska, ale można się przed nimi skutecznie bronić i ograniczyć ich ekspansję na danym terenie. Nasz asortyment obejmuje ogromny wybór skutecznych preparatów przeciw owadom, wśród których znajdziesz m.in.:

·        pułapki na mole kuchenne i ubraniowe,

·        zawieszki lawendowe,

·        wkłady do elektrofumigatora,

·        dyski na mole,

·        aerozole przeciwko muchom i komarom,

·        płyny owadobójcze,

·        spraye na komary, meszki i kleszcze,

·        preparaty na osy i szerszenie,

·        lepy na muszki owocówki,

·        spraye na owady biegające i pająki.

W sprzedaży mamy również preparaty łagodzące ból i dyskomfort po ukąszeniu owadów. Oprócz tego zaopatrzysz się u nas w balsamy i olejki chłodzące i produkty do pielęgnacji włosów w trakcie kuracji przeciw gnidom i wszom.

Kiedy warto używać produktów na komary, meszki i kleszcze?

Poszczególne produkty różnią się od siebie sposobem użycia i przeznaczeniem. Asortyment obejmuje zarówno preparaty do aplikacji na skórę, jak i aerozole do rozpylania po mieszkaniu. W ofercie mamy także zawieszki, pułapki oraz urządzenia elektryczne o działaniu owadobójczym i odstraszającym.

Zapraszamy do zakupu!