Kostki do toalety

Kostki do toalety

(33 produktów)

Kostki do wc to produkty, które pomogą ci utrzymać higieniczną czystość w toalecie. Powinny być uzupełnieniem płynów do mycia, gdyż wspomagają ich działanie i zwiększają skuteczność. Kostki mają wszechstronne działanie, dlatego warto używać ich codziennie, aby zadbać o świeżość w łazience i nieskazitelną czystość muszli sedesowej. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór takich produktów, które różnią się od siebie właściwościami, zapachem i sposobem użycia.

Kostki do WC – dlaczego warto ich używać?

Regularne mycie toalety jest ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale także zdrowotnych. Bakterie osadzające się na powierzchni muszli mogą się bowiem dostać do organizmu i doprowadzić do pojawienia się poważnych chorób. Trudno jednak oczekiwać, aby po każdym skorzystaniu z toalety myć całą muszlę, aby pozbyć się bakterii i nieprzyjemnych zapachów. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą kostki do WC, które ułatwią ci utrzymanie higieny w sedesie pomiędzy kolejnym myciem. Dlaczego warto z nich korzystać?

·        Skutecznie eliminują zarazki i bakterie,

·        niwelują nieprzyjemne zapachy,

·        zapobiegają osadzaniu kamienia,

·        czyszczą wnętrze muszli,

·        uwalniają świeży zapach po każdym spłukaniu wody.

Kostkę do WC możesz zawiesić na brzegu sedesu lub wrzucić ją do zbiornika z wodą. W ten sposób woda użyta do spłukiwania będzie kolorowa, a przy tym dokładnie zdezynfekuje muszlę.

Kotki do WC – rodzaje

Nasz asortyment obejmuje nie tylko tradycyjne kostki do WC w formie zawieszek, ale także nowoczesne produkty do czyszczenia sedesów. W sprzedaży mamy także krążki żelowe, które aplikuje się bezpośrednio na powierzchni muszli. Przy każdym spłukaniu uwalniają świeży zapach i dokładnie czyszczą wnętrze WC, usuwając nagromadzone bakterie. Oferowane kostki występują w wielu wersjach zapachowych, które dobierzesz do swoich indywidualnych preferencji. Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie pochodzą od renomowanych producentów, co gwarantuje ich skuteczność, bezpieczeństwo i najwyższą jakość.

Zapraszamy do zakupu!