heart icon

DR. BECKMANN Mydełko Do Odplamiania 100 g

4008455533414
Dzięki mocy prawdziwego, naturalnego mydła galasowego, mydełko do odplamiania usuwa wiele nawet najbardziej uporczywych plam z tkanin. Idealny również do tapicerek i dywanów. Chroni tkaniny i zawiera naturalny wyciąg z aloesu. Kanty mydełka zostały tak przycięte, by umożliwić precyzyjne naniesienie produktu na plamę: małe plamy usuniesz ostrymi końcówkami, a...

4.99 zł

6.99 zł

2.00 zł taniej, oszczędzasz 29%

100 g 1 g / 0.05 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyka zamówienia
 • 14 dni na zwrot

Dzięki mocy prawdziwego, naturalnego mydła galasowego, mydełko do odplamiania usuwa wiele nawet najbardziej uporczywych plam z tkanin. Idealny również do tapicerek i dywanów. Chroni tkaniny i zawiera naturalny wyciąg z aloesu. Kanty mydełka zostały tak przycięte, by umożliwić precyzyjne naniesienie produktu na plamę: małe plamy usuniesz ostrymi końcówkami, a do dużych użyj szerokiego kantu. Mydełko wygodnie leży w dłoni dzięki specjalnym wgłębieniom na dole kostki. Usuwa wiele różnych plam m.in. z oleju spożywczego, oliwy sałatkowej, makijażu, szminek, krwi, brudu z kołnierzyków i mankietów, smarów i wielu innych.

 

Najwyższa jakość mydełka to:

 

- Wyselekcjonowane surowce o sprawdzonym pochodzeniu

 

- Ciągłe zapewnienie jakości

 

- Całkowita biodegradacja

 

- Testowane dermatologicznie

 

- Nie zawiera barwników ani substancji zapachowych

 • Dzięki mocy prawdziwego, naturalnego mydła galasowego, mydełko do odplamiania usuwa wiele nawet najbardziej uporczywych plam z tkanin. Idealny również do tapicerek i dywanów. Chroni tkaniny i zawiera naturalny wyciąg z aloesu. Kanty mydełka zostały tak przycięte, by umożliwić precyzyjne naniesienie produktu na plamę: małe plamy usuniesz ostrymi końcówkami, a do dużych użyj szerokiego kantu. Mydełko wygodnie leży w dłoni dzięki specjalnym wgłębieniom na dole kostki. Usuwa wiele różnych plam m.in. z oleju spożywczego, oliwy sałatkowej, makijażu, szminek, krwi, brudu z kołnierzyków i mankietów, smarów i wielu innych.

   

  Najwyższa jakość mydełka to:

   

  - Wyselekcjonowane surowce o sprawdzonym pochodzeniu

   

  - Ciągłe zapewnienie jakości

   

  - Całkowita biodegradacja

   

  - Testowane dermatologicznie

   

  - Nie zawiera barwników ani substancji zapachowych

 • undefined
 • 0

  0 opinii

  5
  0 %
  4
  0 %
  3
  0 %
  2
  0 %
  1
  0 %