W celu zachowania wysokiego standardu korzystania z naszego sklepu, zalecamy używanie aktualnych wersji przeglądarek: Chrome, Mozilla Firefox, Opera.

×

DUREX

PREZERWATYWY

DUREX DUREX PREZERWATYWY INVISIBLE DODATKOWO NAWILŻANE 24 SZT CIENKIE

5900627081442

Cena:
Cena: 69,99 zł
w tym VAT + koszty wysyłki 1szt. = 2,92 zł
+
-
Zawartość
24 szt.
Ocena

Oceń ten produkt jako pierwszy


Durex Invisible dodatkowo nawilżana. Supercienkie, dodatkowo nawilżenie dla intensywniejszych doznań. O prostych ściankach, zakończone zbiorniczkiem. Przezroczyste i nawilżane prezerwatywy z naturalnej gumy lateksowej. Szerokość nominalna: 52 mm. Prezerwatywy Durex Invisible zostały opracowane tak, aby zmaksymalizować bliskość przy zapewnieniu wysokiego bezpieczeństwa i ochrony. W 100% testowane elektronicznie.

Przechowywać w miejscu suchym, temperaturze pokojowej, z dala od promieni słonecznych. Niezużyte prezerwatywy przechowuj w ponownie złożonym opakowaniu, zamykając górną i dolną zakładkę.

Aby prawidłowo założyć, skieruj zbiorniczek do góry Przeczytaj uważnie instrukcję używania znajdującą się na wewnętrznej stronie opakowania, zwłaszcza jeśli używasz prezerwatywy przy stosunku analnym lub oralnym. Kierunek nakładanie prezerwatywy wskazuje logo na opakowaniu. Zawsze nakładaj prezerwatywę stroną zwiniętą na zewnątrz, jak wskazano na opakowaniu. Używaj prezerwatywy tylko raz. Używanie Prezerwatyw Durex: Nałóż prezerwatywę na członek zanim dotknie on drugiej osoby. Pomaga to zapobiegać ciąży i możliwości zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową. Przed użyciem prezerwatywy sprawdź datę jej ważności umieszczoną na opakowaniu. Jeżeli folia, w której znajduje się prezerwatywa jest uszkodzona, należy ją wyrzucić i użyć nowej prezerwatywy z nieuszkodzonego opakowania. Kierunek nakładania prezerwatywy wskazuje logo na opakowaniu. Zawsze nakładaj prezerwatywę stroną zwiniętą na zewnątrz, jak wskazano na opakowaniu. Stosowanie prezerwatywy: 1. Prezerwatywa może zostać uszkodzona paznokciami lub ostrymi przedmiotami, więc obchodź się z nią ostrożnie. 2. Upewnij się, że rolka jest umieszczona stroną zwiniętą na zewnątrz, ściśnij koniec i umieść prezerwatywę na czubku członka w stanie wzwodu. 3. Rozwiń prezerwatywę na całą długość członka. Jeśli w trakcie stosunku poczujesz, że prezerwatywa się zsuwa lub za mocno zaciska, przerwij stosunek i sprawdź co się dzieje, w przeciwnym razie może zostać uszkodzona. Zaraz po wytrysku należy wycofać członek, przytrzymując mocno prezerwatywę przy jego nasadzie, a następnie zdjąć ją. 4. Zużytą prezerwatywę wyrzuć do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj jej do toalety. Wskazówki użycia: Używaj tylko tych lubrykantów, które mogą być używane z prezerwatywami. Środki nawilżające na bazie olejów ropopochodnych, dziecięcych i niektóre pesaria oraz niektóre leki aplikowane miejscowo na narządy płciowe mogą uszkodzić prezerwatywy.

Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować.

DPD

Przesyłka normalna: 15,50 PLN

Za pobraniem: 16,50 PLN

Dostawa do domu: 1-2 dni roboczych od momentu nadania przesyłki
 
InPost

Przesyłka normalna: 8,00 PLN

Za pobraniem: 10,00 PLN

Dostawa do domu: 1-2 dni roboczych od momentu nadania przesyłki
 
Poczta Polska

Przesyłka normalna: 8,00 PLN

Za pobraniem: 10,50 PLN

Dostawa do domu: 1-3 dni roboczych od momentu nadania przesyłki
 
Poczta Polska

Przesyłka normalna: 0,00 PLN

 

Dostawa do drogerii: 1-4 dni roboczych od momentu nadania przesyłki

Jeżeli masz pytania możesz wypełnić poniższy formularz lub skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem telefonu 22 280 95 50
Nasi konsultanci są dostępni w godzinach 9:00 - 17:00.

 

Produkty uzupełniające

* wymagane pola

NASZE DROGERIE POZOSTAJĄ OTWARTE • Podczas zakupów zachowaj zasady bezpieczeństwa Znajdź drogerię
X