(0)
heart icon

DR IRENA ERIS CLINIC WAY Dermokapsułki Do Twarzy i Szyi Witaminowo-rewitalizujące 30 szt.

5900717572416
Dermokapsułki z koncentratem witaminowo-rewitalizującym do twarzy i szyi. Przeznaczone do pielęgnacji skóry w każdym wieku jako 30-dniowa kuracja pielęgnacyjno-regenerująca skóry zmęczonej, odwodnionej, przesuszonej. Znakomicie sprawdzą się także jako profilaktyka przeciw procesom starzenia. Kapsułki skutecznie regenerują i hamują proces starzenia się skóry,...

Produkt tymczasowo

boxclose icon boxclose icon

Dermokapsułki z koncentratem witaminowo-rewitalizującym do twarzy i szyi. Przeznaczone do pielęgnacji skóry w każdym wieku jako 30-dniowa kuracja pielęgnacyjno-regenerująca skóry zmęczonej, odwodnionej, przesuszonej. Znakomicie sprawdzą się także jako profilaktyka przeciw procesom starzenia. Kapsułki skutecznie regenerują i hamują proces starzenia się skóry, przywracając jej elastyczność, witalność i wyraźnie młodszy wygląd.

Zastosowanie: 1 kapsułkę wmasuj samodzielnie lub pod krem pielęgnacyjny.

 • Dermokapsułki z koncentratem witaminowo-rewitalizującym do twarzy i szyi. Przeznaczone do pielęgnacji skóry w każdym wieku jako 30-dniowa kuracja pielęgnacyjno-regenerująca skóry zmęczonej, odwodnionej, przesuszonej. Znakomicie sprawdzą się także jako profilaktyka przeciw procesom starzenia. Kapsułki skutecznie regenerują i hamują proces starzenia się skóry, przywracając jej elastyczność, witalność i wyraźnie młodszy wygląd.

  Zastosowanie: 1 kapsułkę wmasuj samodzielnie lub pod krem pielęgnacyjny.

 • Dimethicone, Isododecane, Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Canola (Canola) Oil, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Hexyldecanol, Retinyl Palmitate, Pyrus Malus (Apple) Seed Extract, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Tocopherol, Parfum (Fragrance)
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %