(0)
heart icon

ESSENCE LASH PRINCESS Sztuczne Rzęsy Wispy 1 szt.

4059729271228
Naturalnie wyglądające rzęsy czy dramatyczny efekt przyciągający wzrok? Dzięki nowym sztucznym rzęsom Lash Princess miłośnicy rzęs nie muszą już decydować, ponieważ są dostępne w dwóch wersjach. Po prostu przyklej niewidoczną, elastyczną opaskę do rzęs za pomocą dołączonego kleju i stwórz naturalny wygląd rzęs w wersji Natural Effect lub obszerny wygląd rzęs...

ESSENCE heart icon
LASH PRINCESS Sztuczne Rzęsy Wispy 1 szt.

4059729271228
(0)

Produkt tymczasowo

boxclose icon boxclose icon

Naturalnie wyglądające rzęsy czy dramatyczny efekt przyciągający wzrok? Dzięki nowym sztucznym rzęsom Lash Princess miłośnicy rzęs nie muszą już decydować, ponieważ są dostępne w dwóch wersjach. Po prostu przyklej niewidoczną, elastyczną opaskę do rzęs za pomocą dołączonego kleju i stwórz naturalny wygląd rzęs w wersji Natural Effect lub obszerny wygląd rzęs w wersji Wispy Effect. Sztuczne rzęsy są lekkie jak piórko na powiekach i nadają się do wielokrotnego użytku.
 • Naturalnie wyglądające rzęsy czy dramatyczny efekt przyciągający wzrok? Dzięki nowym sztucznym rzęsom Lash Princess miłośnicy rzęs nie muszą już decydować, ponieważ są dostępne w dwóch wersjach. Po prostu przyklej niewidoczną, elastyczną opaskę do rzęs za pomocą dołączonego kleju i stwórz naturalny wygląd rzęs w wersji Natural Effect lub obszerny wygląd rzęs w wersji Wispy Effect. Sztuczne rzęsy są lekkie jak piórko na powiekach i nadają się do wielokrotnego użytku.
 • INGREDIENTS (GLUE): ACRYLATES/ETHYLHEXYL ACRYLATE COPOLYMER, AQUA (WATER), TOCOPHEROL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PHENOXYETHANOL.
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %