Eveline Cosmetics

Nail Therapy Professional

Odżywka Do Paznokci Diamond 12 ml

EAN
5901761971934
Odżywka wzmacniająca z diamentami. Ochrona przed łamaniem i rozdwajaniem. Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci supertwardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie...
Special Price 13,99 zł Regular Price 16,49 zł
2.5 zł taniej, oszczędzasz 15%
12 ml 1 ml / 1,17 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot
Odżywka wzmacniająca z diamentami. Ochrona przed łamaniem i rozdwajaniem. Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci supertwardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci. Produkt testowany dermatologicznie.
"Butyl Acetate,Ethyl Acetate,Nitrocellulose,Phthalic Anhydride/Trimellitic Anhydride/Glycols Copolymer,Acetyl Tributyl Citrate,Isopropyl Alcohol,Aqua (Water),Formaldehyde,Acetyl Triethyl Citrate,Stearalkonium Hectorite,Adipic Acid/Fumaric Acid/Phthalic Acid/Tricyclodecane Dimethanol Copolymer,N-Butyl Alcohol,Citric Acid,Diamond Powder,CI 77891. "

Eveline Cosmetics

Odżywka Do Paznokci Diamond 12 ml

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe