Stylowy powrót z wakacji Produkty do pielęgnacji i makijażu dla mamy i córki •  Sprawdź ››

Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

Delia EYELASH CREATOR Odżywka Do Brwi i Rzęs 1 szt.

5901350446638
Serum na wzrost rzęs i brwi Delia Cosmetics Eyelash Creator to przełomowe rozwiązanie dla pięknej oprawy oczu. - wzmacnia rzęsy i brwi, zapobiegając wypadaniu - przyśpiesza wzrost - zagęszcza, dodając objętości - pogrubia i nabłyszcza Efekt: dłuższe, gęstsze, mocniejsze i grubsze rzęsy Składniki aktywne: WIDELASH ™ – innowacyjny kompleks, który wzmacnia włó...

Delia heart icon
EYELASH CREATOR Odżywka Do Brwi i Rzęs 1 szt.

5901350446638
Rated 0 stars out of 5
(0)

Produkt tymczasowo

boxclose icon boxclose icon

Serum na wzrost rzęs i brwi Delia Cosmetics Eyelash Creator to przełomowe rozwiązanie dla pięknej oprawy oczu. - wzmacnia rzęsy i brwi, zapobiegając wypadaniu - przyśpiesza wzrost - zagęszcza, dodając objętości - pogrubia i nabłyszcza Efekt: dłuższe, gęstsze, mocniejsze i grubsze rzęsy Składniki aktywne: WIDELASH ™ – innowacyjny kompleks, który wzmacnia włókna i mieszki włosów, skutecznie odbudowuje ich strukturę, poprawiając kondycję i przyśpieszając wzrost. KERATYNA – wzmacnia włosy, wypełnia ubytki w strukturze włosa i zapobiega powstawaniu nowych, intensywnie pielęgnuje i regeneruje.
 • Serum na wzrost rzęs i brwi Delia Cosmetics Eyelash Creator to przełomowe rozwiązanie dla pięknej oprawy oczu. - wzmacnia rzęsy i brwi, zapobiegając wypadaniu - przyśpiesza wzrost - zagęszcza, dodając objętości - pogrubia i nabłyszcza Efekt: dłuższe, gęstsze, mocniejsze i grubsze rzęsy Składniki aktywne: WIDELASH ™ – innowacyjny kompleks, który wzmacnia włókna i mieszki włosów, skutecznie odbudowuje ich strukturę, poprawiając kondycję i przyśpieszając wzrost. KERATYNA – wzmacnia włosy, wypełnia ubytki w strukturze włosa i zapobiega powstawaniu nowych, intensywnie pielęgnuje i regeneruje.
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %