(0)
heart icon

FILORGA MESO-MASK Maseczka Do Twarzy 50 ml

3401348573060
Wygładzająca maseczka rozświetlająca. Już po 15 minutach zobaczysz jaśniejszą, gładszą i młodszą skórę. Wzbogacony o kolagen i elastynę, praktycznie wymazuje dłoniom czas i zapewnia skórze nienaganne nawilżenie. Dzięki polisacharydowi ramnozy zmniejsza zaczerwienienia, jednocześnie rozjaśniając cerę, nadając jej jaśniejszy i bardziej promienny wygląd. Skóra ...

170.99 zł

186.00 zł

15.01 zł taniej, oszczędzasz 8%

50 ml 1 ml / 3.42 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Wygładzająca maseczka rozświetlająca. Już po 15 minutach zobaczysz jaśniejszą, gładszą i młodszą skórę. Wzbogacony o kolagen i elastynę, praktycznie wymazuje dłoniom czas i zapewnia skórze nienaganne nawilżenie. Dzięki polisacharydowi ramnozy zmniejsza zaczerwienienia, jednocześnie rozjaśniając cerę, nadając jej jaśniejszy i bardziej promienny wygląd. Skóra pozostaje miękka i elastyczna dzięki tej gładkiej i kremowej konsystencji, która zachęca do rozkoszowania się pięknem, na które zasługujesz.
 • Wygładzająca maseczka rozświetlająca. Już po 15 minutach zobaczysz jaśniejszą, gładszą i młodszą skórę. Wzbogacony o kolagen i elastynę, praktycznie wymazuje dłoniom czas i zapewnia skórze nienaganne nawilżenie. Dzięki polisacharydowi ramnozy zmniejsza zaczerwienienia, jednocześnie rozjaśniając cerę, nadając jej jaśniejszy i bardziej promienny wygląd. Skóra pozostaje miękka i elastyczna dzięki tej gładkiej i kremowej konsystencji, która zachęca do rozkoszowania się pięknem, na które zasługujesz.
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %