Finish

QUANTUM MAX

Kapsułki Do Zmywarki 36 szt.

EAN
5900627075915
Finish Quantum Max to wielofunkcyjne żelowe kapsułki do zmywarek, które działają aż w 14 obszarach. Usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia już przy pierwszy użyciu. Eliminuje uporczywe plamy tłuszczu, przebarwienia po kawie czy herbacie oraz przypalone resztki jedzenia. Zapewniają najwyższą możliwą czystość i blask. Dodatkowo działają ochronnie dla filtrów...
33,99 zł
36 szt. 1 szt. / 0,94 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Finish Quantum Max to wielofunkcyjne żelowe kapsułki do zmywarek, które działają aż w 14 obszarach. Usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia już przy pierwszy użyciu. Eliminuje uporczywe plamy tłuszczu, przebarwienia po kawie czy herbacie oraz przypalone resztki jedzenia. Zapewniają najwyższą możliwą czystość i blask. Dodatkowo działają ochronnie dla filtrów i innych ukrytych części zmywarki. Posiadają również funkcję ochrony szkła i srebra. Zapobiegają osiadaniu wapiennego nalotu i kamienia na naczyniach. Quantum Max działają również w niskich temperaturach. Dodatkowo pełnią funkcję nabłyszczacza i soli. Udoskonalona formuła Powerball zapewnia doskonały połysk i skuteczne czyszczenie. Proste w użyciu - bez konieczności dodatkowego rozpakowywania i brudzenia rąk. Pozostawiają świeży zapach.

 

- bez namaczania wstępnego

 

- usuwają najcięższe plamy i tłuszcz

 

- likwidują przypalone resztki jedzenia

 

- zapobiega ponownemu osadzaniu się tłuszczu w zmywarce

 

- idealny połysk po zmywaniu - ochrona przed kamieniem - ochrona filtrów zmywarki

 

- samorozpuszczalna folia

 

- działanie w niskich temperaturach

 

- ochrona szkła i srebra

 

- moc żelu i proszku

 

- Funkcja namaczania wstępnego, dzięki której nie będziesz już musiał płukać naczyń przed włożeniem ich do zmywarki

 

- Skuteczne i wydajne czyszczenie, które poradzi sobie ze wszystkim zabrudzeniami naczyń, które wylądują w Twojej zmywarce. - Likwiduje uporczywy tłuszcz z Twoich naczyń oraz zapobiega jego nadmiernemu osadzaniu się w zmywarce. By utrzymać najwyższą wydajność swojej zmywarki powinieneś co najmniej raz w miesiącu używać płynu do czyszczenia zmywarek Finish, który pomaga usunąć głęboko osadzony tłuszcz i kamień.

 

- Zapobiega powstawaniu zacieków oraz smug dokładnie usuwając pozostałości wody i zapewniając połysk.

 

- Chroni przed osadzaniem się kamienia. Nie zapomnij, że Twoja zmywarka jest wyposażona w specjalną komorę jonowymienną, która zmniejsza twardość wody i zapobiega osadzaniu się kamienia. Należy ją regularnie uzupełniać solą ochronną Finish, która zapewnia bezpieczne działanie zmywarki, filtra i ramion spryskiwacza, a także chroni naczynia i sztućce.

 

- Skutecznie działa nawet w niskiej temperaturze. - Dzięki mocy Powerball, usuwa nawet przypalone resztki jedzenia. - Chroni filtry Twojej zmywarki oraz zapobiega osadzaniu się kamienia i brudu.

 

- Chroni szklane naczynia i sprawia, że po umyciu aż lśnią. Uzyskaj o 100% lepszy efekt suszenia dzięki płynowi nabłyszczającemu Finish Rinse Aid. Używany wraz z detergentami Finish eliminuje zacieki, nalot i krople wody oraz nadaje naczyniom diamentowy połysk.

 

- Samorozpuszczalna folia ułatwia aplikację - umieszczasz kapsułkę bez konieczności rozpakowywania.

 

- Usuwa najcięższe i uporczywe zabrudzenia już przy pierwszym użyciu. - Pozostawia Twoje naczynia lśniące jak nowe.

 

- Chroni delikatne srebro.

 

- Dla silniejszego działania posiada moc żelu i proszku w jednej kapsułce.

5-15% związki wybielające na bazie tlenu, niejonowe środki powierzchniowo czynne,<5% fosfoniany, polikarboksylany,enzymy (subtylizyna, amylaza),kompozycja zapachowa

Finish

Kapsułki Do Zmywarki 36 szt.

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe