(0)
heart icon

FIT GRUNEKRAFT Spray Do Mycia Powierzchni Szklanych 500 ml

4013162010776
fit GruneKraft Glasreiniger bez wysiłku czyści wszystkie gładkie powierzchnie, takie jak szyby, lustra, szklane stoliki i szyby samochodowe. Składniki środka do czyszczenia szkła fit Grüne Kraft są wytwarzane na bazie surowców odnawialnych - z cukrowymi środkami powierzchniowo czynnymi i naturalnym alkoholem roślinnym. Pochodzi z odnawialnych i regionalnych ...

10.89 zł

11.99 zł

1.10 zł taniej, oszczędzasz 9%

500 ml 1 ml / 0.02 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
fit GruneKraft Glasreiniger bez wysiłku czyści wszystkie gładkie powierzchnie, takie jak szyby, lustra, szklane stoliki i szyby samochodowe. Składniki środka do czyszczenia szkła fit Grüne Kraft są wytwarzane na bazie surowców odnawialnych - z cukrowymi środkami powierzchniowo czynnymi i naturalnym alkoholem roślinnym. Pochodzi z odnawialnych i regionalnych surowców, takich jak buraki cukrowe i wspomaga działanie czyszczące środka do czyszczenia szkła fit Grüne Kraft dzięki wysokiej naturalnej zdolności rozpuszczania tłuszczu. Pozwala to usunąć tłuste zabrudzenia bez pozostawiania smug - pozostaje lśniąca i czysta powierzchnia.
 • fit GruneKraft Glasreiniger bez wysiłku czyści wszystkie gładkie powierzchnie, takie jak szyby, lustra, szklane stoliki i szyby samochodowe. Składniki środka do czyszczenia szkła fit Grüne Kraft są wytwarzane na bazie surowców odnawialnych - z cukrowymi środkami powierzchniowo czynnymi i naturalnym alkoholem roślinnym. Pochodzi z odnawialnych i regionalnych surowców, takich jak buraki cukrowe i wspomaga działanie czyszczące środka do czyszczenia szkła fit Grüne Kraft dzięki wysokiej naturalnej zdolności rozpuszczania tłuszczu. Pozwala to usunąć tłuste zabrudzenia bez pozostawiania smug - pozostaje lśniąca i czysta powierzchnia.
 • AQUA, BUTOXYPROPANOL, ALCOHOL DENAT., DECYL GLUCOSIDE, PARFUM, COLORANT
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %