Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

FIT Sól Odplamiająca 500 g

4013162011780
fit fleckensalz to idealny, wielofunkcyjny odplamiacz do odzieży, tkanin, tapicerki i syntetycznych dywanów. Dzięki sile aktywnego tlenu błyskawicznie usuwa uporczywe wybielalne plamy, takie jak herbata, kawa, czerwone wino, owoce, szpinak czy trawa. Jest szczególnie delikatny dla włókien - dzięki czemu możesz cieszyć się swoimi tekstyliami przez długi czas....

FIT heart icon
Sól Odplamiająca 500 g

4013162011780
Rated 0 stars out of 5
(0)

14.99 zł

500 g 1 g / 0.03 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
fit fleckensalz to idealny, wielofunkcyjny odplamiacz do odzieży, tkanin, tapicerki i syntetycznych dywanów. Dzięki sile aktywnego tlenu błyskawicznie usuwa uporczywe wybielalne plamy, takie jak herbata, kawa, czerwone wino, owoce, szpinak czy trawa. Jest szczególnie delikatny dla włókien - dzięki czemu możesz cieszyć się swoimi tekstyliami przez długi czas. Porcjowany w praktycznej torebce dozującej, substancje czyszcząco-czynne ulegają biodegradacji. Materiały opakowaniowe w pełni podlegają recyklingowi. Można stosować jako dodatek do detergentów, środek namaczający, do przygotowania powierzchni, a także do usuwania plam z dywanów i tapicerki.Nie nadaje się do wełny, jedwabiu, powlekanych tekstyliów lub skóry, tekstyliów nie nadających się do prania i dywanów z wełną, jedwabiem lub włókna naturalnego.
 • fit fleckensalz to idealny, wielofunkcyjny odplamiacz do odzieży, tkanin, tapicerki i syntetycznych dywanów. Dzięki sile aktywnego tlenu błyskawicznie usuwa uporczywe wybielalne plamy, takie jak herbata, kawa, czerwone wino, owoce, szpinak czy trawa. Jest szczególnie delikatny dla włókien - dzięki czemu możesz cieszyć się swoimi tekstyliami przez długi czas. Porcjowany w praktycznej torebce dozującej, substancje czyszcząco-czynne ulegają biodegradacji. Materiały opakowaniowe w pełni podlegają recyklingowi. Można stosować jako dodatek do detergentów, środek namaczający, do przygotowania powierzchni, a także do usuwania plam z dywanów i tapicerki.Nie nadaje się do wełny, jedwabiu, powlekanych tekstyliów lub skóry, tekstyliów nie nadających się do prania i dywanów z wełną, jedwabiem lub włókna naturalnego.
 • SODIUM CARBONATE, SODIUM PERCARBONATE, TAED, ETIDRONIC ACID SODIUM SALT, PEG-4
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %