FREEZE BREEZE

Perełki Zapachowe Do Prania Floral Fragrance 275 g

EAN
5060537180052
Produkt do prania tkanin. Produkt do prania tkanin. Aromatyczne granulki to łatwy i wygodny sposób na nadanie ubraniom długotrwałego aromatu. Granulki impregnują włókna i pomagają redukować nieprzyjemne zapachy. Podczas prania, mikrokapsułki uwalniają aromatyczny olejek i zapewniają długotrwałą świeżość. Sposób użycia: Wstrząsnąć butelką i wsypać...
15,99 zł
275 g 1 g / 0,06 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Produkt do prania tkanin. Produkt do prania tkanin. Aromatyczne granulki to łatwy i wygodny sposób na nadanie ubraniom długotrwałego aromatu. Granulki impregnują włókna i pomagają redukować nieprzyjemne zapachy. Podczas prania, mikrokapsułki uwalniają aromatyczny olejek i zapewniają długotrwałą świeżość. Sposób użycia: Wstrząsnąć butelką i wsypać odpowiednią ilość granulek do zakrętki. Granulki wsypać do pustego bębna, a następnie włożyć posortowane ubrania. Dodać środek piorący zgodnie z instrukcją producenta. Ustawić żądany program. Używać zamiast płynu do płukania tkanin.

Kompozycje zapachowe . Alergenne substancje zapachowe: 2- (4-tert-butylobenzylo)propionaldehyd (BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL), Cytronelol (CITRONELLOL), Geraniol (GERANIOL). Środki konserwujące: 1,2-benzoizotiazol-3(2H)-on (BENZISOTHIAZOLINONE).

FREEZE BREEZE

Perełki Zapachowe Do Prania Floral Fragrance 275 g

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe