(0)
heart icon

FREEZE BREEZE Perełki Zapachowe Do Prania Floral Fragrance 275 g

5060537180052
Produkt do prania tkanin. Produkt do prania tkanin. Aromatyczne granulki to łatwy i wygodny sposób na nadanie ubraniom długotrwałego aromatu. Granulki impregnują włókna i pomagają redukować nieprzyjemne zapachy. Podczas prania, mikrokapsułki uwalniają aromatyczny olejek i zapewniają długotrwałą świeżość. Sposób użycia: Wstrząsnąć butelką i wsypać odpowiednią...

14.79 zł

15.99 zł

1.20 zł taniej, oszczędzasz 8%

275 g 1 g / 0.05 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot

Produkt do prania tkanin. Produkt do prania tkanin. Aromatyczne granulki to łatwy i wygodny sposób na nadanie ubraniom długotrwałego aromatu. Granulki impregnują włókna i pomagają redukować nieprzyjemne zapachy. Podczas prania, mikrokapsułki uwalniają aromatyczny olejek i zapewniają długotrwałą świeżość. Sposób użycia: Wstrząsnąć butelką i wsypać odpowiednią ilość granulek do zakrętki. Granulki wsypać do pustego bębna, a następnie włożyć posortowane ubrania. Dodać środek piorący zgodnie z instrukcją producenta. Ustawić żądany program. Używać zamiast płynu do płukania tkanin.

 • Produkt do prania tkanin. Produkt do prania tkanin. Aromatyczne granulki to łatwy i wygodny sposób na nadanie ubraniom długotrwałego aromatu. Granulki impregnują włókna i pomagają redukować nieprzyjemne zapachy. Podczas prania, mikrokapsułki uwalniają aromatyczny olejek i zapewniają długotrwałą świeżość. Sposób użycia: Wstrząsnąć butelką i wsypać odpowiednią ilość granulek do zakrętki. Granulki wsypać do pustego bębna, a następnie włożyć posortowane ubrania. Dodać środek piorący zgodnie z instrukcją producenta. Ustawić żądany program. Używać zamiast płynu do płukania tkanin.

 • Kompozycje zapachowe . Alergenne substancje zapachowe: 2- (4-tert-butylobenzylo)propionaldehyd (BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL), Cytronelol (CITRONELLOL), Geraniol (GERANIOL). Środki konserwujące: 1,2-benzoizotiazol-3(2H)-on (BENZISOTHIAZOLINONE).

 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %