Frosch

Płyn Do Prania 1500 ml

EAN
4009175958617
Właściwości   - Skuteczne pranie ubranek dziecięcych w temperaturach od 30° do 95°C. W celu zapewnienia idealnych wyników prania prać w temperaturze nie mniejszej niż 30°C. Płyn może być stosowany do zapierania uporczywych plam.   - Formuła z naturalnymi wyciągami z rumianku, który dba o skórę. Zapewnia skuteczne pranie jednocześnie...
34,99 zł
1500 ml 1 ml / 0,02 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Właściwości

 

- Skuteczne pranie ubranek dziecięcych w temperaturach od 30° do 95°C. W celu zapewnienia idealnych wyników prania prać w temperaturze nie mniejszej niż 30°C. Płyn może być stosowany do zapierania uporczywych plam.

 

- Formuła z naturalnymi wyciągami z rumianku, który dba o skórę. Zapewnia skuteczne pranie jednocześnie pielęgnując. Szczególnie polecany do prania ubranek dziecięcych. Usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy.

 

- Opracowany specjalnie pod kątem potrzeb niemowląt, dzieci i alergików. Testowany dermatologicznie. Hipoalergiczny. Nie zawiera barwników i środków konserwujących. Ryzyko wystąpienia podrażnień skórnych zostało zminimalizowane dzięki odpowiednio dobranych substancjom zapachowym.

5-15% niejonowe środki powierzchniowo czynne,mydło,<5% anionowe środki powierzchniowo czynne,enzymy (protease, amylase, cellulase),kompozycje zapachowe,Pozostałe składniki: wyciągi z rumianku

Frosch

Płyn Do Prania 1500 ml

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe